יולי 12, 2009 Alizarin Zroob 18Comment

במסגרת הלימודים בשנקר יוצא לנו להרחיב את אופקינו כמעט מעבר לגבול היכולת, ולהתנסות במדיות מגוונות. אך שום דבר עוד לא הגיע לקרסוליים של הקורס המפתיע של הסמסטר האחרון: קורס ממשק פיזי, בו למדנו אלקטרוניקה ותכנות. כמובן שלא הבנו מה נפל עלינו – סך הכל באנו ללמוד עיצוב כי היינו הילדים האלה שמציירים יפה בשוליים של המחברת. אבל בסיום הקורס, הצלחנו ליצור מכשירים אלקטרוניים אמיתיים, שממש פועלים – ומשולבים בחוויית משתמש המועברת על גבי מסך מחשב.

לא יאומן כי יסופר, אבל הקבוצה שלי הצליחה לבנות מכשיר אמיתי, פיזי, ופעיל לחלוטין. על הדרך, עצרנו להגיד משהו על חיפצון האשה.

מאחורי הנקבומט

הבריף ההתחלתי לפרוייקט אותו קיבלנו, היה מציאת פתרון כלשהו עבור בעיה או צורך באיזור התחנה המרכזית. הבעיה החמורה ביות בתחנה המרכזית, היא היותה מרכז משגשג ואפל של שירותי מין מהסוג האלים ביותר. יש שם מאות בתי עסק יעודיים למין – הכל מהשכרת וידאו, וכלה בהשכרת נשים. מי מהן הידרדרה לשם, מי מהן נאנסה להגיע לשם.
אשה שמגיעה לדרגת זונה בתחנה המרכזית, היא אשה שהגיעה לתחתית השפל. ללא כבוד, ללא זכויות אדם בסיסיות. חשופה לניצול, לסמים, למחלות, לפשע. אך הלקוח שמגיע אליה לא מתייחס לכך. עבורו היא לא יותר מחפץ לסיפוק הצרכים שלו.

וזו הייתה מטרת הנקבומט: להקצין עד בחילה את החיפצון הזה. להציב בתחנה המרכזית אישה שהיא מכשיר, מכשיר שהוא אשה, חלול, בזוי, עומד על כנו כשמטרתו היחידה היא להביא את המשתמש לסיפוק של יצריו החייתיים, העיוורים.

buba_scene4

הנקבומט – המכשיר שימצא לך את הזונה האידאלית

הגעת חרמן לתחנה המרכזית? רוצה סקס עכשיו, אבל לא מוכן ליפול על זונה סוג ב'? ברוך הבא לנקבומט, העמדה האלקטרונית שתוביל אותך לסיפוק עם אישה מהסוג שתבחר. אוהב אותה שופעת? רזה? פטמות קטנות עושות לך את זה? תחת שיש מה לתפוס בו? הנקבומט מתוכנת לאתר את נערת החלומות שלך.
תהליך החיפוש במכשיר מתבצע באמצעות מערכת ניווט משוכללת: סיבוב פטמות ולחיצה על איברים אינטימים אחרים של מודל האישה. בסוף התהליך, תקבל מפה של הנערות העובדות שמתאימות לתיאור האשה שהרכבת. עכשיו רק נותר לך לבחור במי תרצה להשתמש!
האם זו אירנה, שמועסקת בכפייה? האם זו רחל הנרקומנית, שתעשה הכל כדי לדחות את הקריז הבא? האם זו בוניטה, שהייתה פעם גבר, והיום גוססת מאיידס?

מה עומד מאחורי הנקבומט?

הנקבומט הוא פרוייקט סיום קורס שנה ג' בשנקר של תומר מרקוביץ', דן קשאני ואליזרין וויסברג. מטרת הנקבומט לתת נקודת מבט חדשה ומזעזעת עבור גברים שמתייחסים לאשה ככלי לסיפוק צרכיהם ותו לא. תוך כדי איתור הזונה ה"מושלמת", עובר המשתמש תהליך מביך, שתחילתו בחיפצון האישה: הוא בוחר את צורת הגוף שלה וממדיו, תוך התעלמות מוחלטת מכך שיש לה פנים, שם, סיפור חיים. בסוף התהליך מקבל המשתמש את סיפור החיים אותו לא רצה להכיר. סיפור החיים שהוביל את "נערת החלומות" שלו לתחתית השפל: אדם בלי אישיות, חפץ. זונה בתחנה המרכזית.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hEqrf1kEmmw[/youtube]

18 thoughts on “הנקבומט

 1. איזה טוויסט בשניות האחרונות של הוידיאו,
  זה כמו שובר גלים.
  אני מכיר, בהתחלה לא דרך האינטרנט, אדם שהוא פעיל לזכויות אדם בישראל. נושא חשוב מאוד.

  ותגובה על הפוסט בלי הוידיאו, מההתחלה : אין מילים באצבעותי להביע את התפעלותי. אתם העתיד.

  אני השוותי בראש איפה אני הייתי בלימודים לפני 10 שנים, ואיפה אתם. שנות אור. ועוד היה לי אינטרנט כל תקופת הלימודים, אבל זה היה לפני עידן הבלוגים. סתם בזבזתי 4 שנים ראשונות באינטרנט על משחקי מחשב, וmirc.

 2. לגמרי מטלטל, אפילו בעבור מי שמלכתחילה הוא מזן "לשכנע את המשוכנעים".
  הרעיון נפלא והאמירה חזקה מאוד.
  כל הכבוד!

 3. תודה תודה תודה על התגובות.
  האמת שהרעיון באמת התחיל מ"איזה מגניב לעשות מכשיר שפועל על ידי סיבוב פטמות".
  הקונספט נבנה אחרי זה.

 4. אגב, מה עם פרטים לאנשים הטכניים?
  עם איזה תוכנה עשיתם את זה? פלאש?
  איך חיברתם את החיישנים למחשב? איזה חלקים אלקטרוניים? איזה תוכנות יש שעובדות עם זה?

  ו… כמה עלה לייצר את זה?

 5. אתם תשנו את העולם. היצירתיות והחדות הזאת מדהימה ומעבירה מסר. הלוואי והייתם יכולים לעשות משהו כזה בפלטפורמה בין לאומית. שדים מוכשרים שכמוכם, או משהו אחר שאנשים זקנים וקנאים אומרים :]
  סתם, לא, אני גם אלמד ואהיה מוכשרת, אבל אני כבר לא אמציא אמירה נוקבת שנובעת מסיבוב פטמות.
  אדיר, במיוחד בתחנה המרכזית המזעזעת,
  שלצערי אני מכירה מקרה נוראי (נוראי בדיוק כמו שאתם מעלים על דעתכם) שקרה שם למישהי ששירתה איתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *