אוגוסט 1, 2009 Alizarin Zroob 12Comment

אבי לוי ושאר מארגני מסיבת המייקל-ג'קסון שתוכננה להתקיים בליל שישי ה-21.08.2009 התכוונו לעשות דבר אחד: להרים את המסיבה האלטרנטיבית המהוקצעת ביותר ביקום – מסיבה שתיזכר לדורות. המסיבה הזאת, אם תיזכר לדורות, תיזכר כפלופ מעורר חמלה.

מארגני האירוע התעקשו להרים אותו, פעם אחת ולתמיד, במקום טוב. במקום שלא נראה ומריח כמו מרתף מעופש, איפה שתמיד מסיבות אלטרנטיביות מוצאות את מקומן. לפיכך, סגרו למען המסיבה את הוילה סוקולוב, פאב שהיה ה-מקום להיות בו איפשהו בתחילת 2008, וגם עכשיו עדיין נראה ומתנהג כיוקרתי יותר מהמקומות שאנחנו נוהגים לבלות בהם. לא יודעת מה סיכמו עם מנהלי הוילה – אבל מה שבטוח: כל מה שקרה שם היה בדיוק ההיפך ממה שאמור לקרות.

הוילה סוקולוב כבר נודעה בעבר כמקום חסר בושה בכל הנוגע לסלקציה, וכמות נאה של מתנגדים שנותרו בחוץ יצאו במחאה פייסבוקית. לא להכניס למועדון אנשים בגלל צבע העור או בגלל בגדיהם המוזנחים – זה חרא, וזה קורה. אבל מכאן ועד לא להכניס אנשים למסיבת מייקל ג'קסון – בגלל שהם התחפשו למייקל ג'קסון? אחרי שצוות שלם קרע את התחת בחודש האחרון בשביל להפיק את המסיבה עם היחצנות המתוקתקת ביותר, עם הופעות המחווה המגניבות ביותר? פשוט בלתי נסבל. זה כמו שתבואו שבוע הבא למסיבת הביקיני שלי כשאתם לבושים בביקיני, והסלקטורית תגרש משם בבושת פנים כל מי שלבוש בביקיני.

מה קרה בפועל? האנשים שלא היו צריכים להיות בפנים, נכנסו. האנשים שהיו צריכים להיות בפנים, נותרו בחוץ. הגעתי די מוקדם, מלווה בתומסו, הגבר שלי, ובאחיו בן, שמתגייס שבוע הבא. במקום לקבל אותנו בזרועות פתוחות, הסלקטורית עיקמה את האף, ודרשה מאיתנו תעודות. מילא מבן, אבל מתומסו! שגילו יותר גבוה מהגיל של סבתא שלכם! וממני! שמודפסת על עשרות אלפי עותקים של טיימאאוט בכל העיר! טוב, קורה. אנחנו הרמנו כמה צילצולים ונכנסנו די מהר. אבל האנשים שעמדו לצדנו בכניסה, היו צריכים לחכות הרבה יותר. הסלקטורית קבעה שנכנסים רק אנשים מגיל 24, כששום הגבלה כזאת לא פורסמה, ולא הייתה אמורה להיות. גם אלה שנרשמו מראש ברשימות – לא הורשו להיכנס בלי להיות מעל הגיל הזה. וחלק מהבאים לא הורשו להיכנס פשוט כי הם היו משונים מדי. כן! משונים מדי! שמגיעים למסיבת מייקל ג'קסון!

ובינתיים, אבי לוי, בתלבושת מייקל ג'קסון, התרוצץ מבועת ברחבי המסיבה, מנסה להציל אותה. בעל המקום לא עונה בטלפון. עם השומרים והסלקטורית הכלבה – לא היה מה לדבר בהיגיון. הם בשלהם: משאירים בחוץ את מוזמני המסיבה, ומזרימים פנימה פרחולות מחומצנות, ריח חריף של מיינסטרים נודף מבגדיהן הבנאליים.

הלכנו משם. ואם חשבתי שהמסיבה לא יכלה להידרדר, חזרתי הביתה וקראתי את רשימתו של הגיטריסט של הבנבאונד: "ערב משפיל בוילת סוקולוב. או – איך העיפו אותי מההופעה של עצמי."

מאוד מאוד מרגיז. נכון, יש דברים מרגיזים וחשובים יותר למחות נגדם, אבל מקום בילוי שמתייחס כך לאנשים ששכרו אותו ולאנשים שהוזמנו אליו – מן הראוי שיוחרם. אם הלכתם למסיבה הזאת, או לא הלכתם ובכל זאת התרגזתם, אתם מוזמנים:

 • להגיב בפוסט הזה ובפוסט הפייסבוק של מר קשת
 • לכתוב פוסטים משלכם ולהפיץ את הנושא
 • להצטרף לקבוצות החרם על וילה סוקולוב בפייסבוק (יש אחת, והנה עוד אחת)
 • לא להגיע לוילה סוקולוב, ולמנוע מחבריכם לעשות זאת

אחרי החווייה המבזה הזאת, המשכנו הלאה למקום הבא – הרי הוא הפארטי מונסטר. הפארטי מונסטר התקיים במחוגה, סוג של ביתן רעוע, שמצבו התחזוקתי מזכיר שדה קרב נטוש. אבל קיבלו אותנו שם כמו שאנחנו: יפים ומוזרים.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YBoSShUFdHw[/youtube]

12 thoughts on “וילה סוקולוב מפשלת בגדול

 1. זה מה שקורה שאנשים לא מקצועים סוגרים תנאים לא מקצועים עם בעלי ברים , אם היה חוזה והבהרות מתחילת העניין כל אי הנעימות היתה נמנעת חבל שאתם טובים בפירסום ובאירגון אבל חלשים מאוד בסיכום תנאים ובחוזים.
  לסיכום אם למדתם שבפעם הבאה שרוצים לארגן מסיבה יש לתאם את כל התנאים מול המקום כולל חוזה , זה יחסוך לכולנו את מה שעברנו בכניסה.

 2. מסכימה עם דברי רון בנוגע לחתימה על חוזה. כבר ציינתי זאת אתמול למארגנים.
  הכוונות היו טובות, התוצאה – קצת פחות, רק שהאצבע המאשימה אמורה להיות מופנת, והיא אכן מופנת, בעיקר אל בעלי המקום, שבהחלט התנהגו כלפי הלקוחות, מההפקה ועד המוזמנים, בזלזול ובחוסר מקצועיות. גסות הרוח שבה גירשו הברמנים את אלה שכתתו רגליהם והעזו לתפוס מנוחה על אחד הכסאות, האופן שבו נופנפה הלהקה השלישית מהבמה, שרק הספיקה לפרוט את האקורד הראשון, הדיג'יי שהתחשב בלקוחות הקבועים, במקום המוזמנים לארוע המיוחד, והשמיע שירי זמר מזרחי.
  טרם הזכרתי את הגבלת הגיל שהעלו הסלקטורים והנהלת המקום מ-18 ל-24 על דעת עצמם, בניגוד לשסוכם עם ההפקה, ובכך סילקו כ-300 מעריצי מייקל ג'קסון שהגיעו ממקומות שונים בארץ.

  לסיכומו של דבר, לא אשוב לבקר בוילה סוקולוב.
  מקווה שתתוכנן מסיבה חלופית לכבוד מייקל ג'קסון, האהוב על כולנו.

 3. לא הייתי שם – אבל עדיין עצוב לשמוע על מקום נוסף שעושה רע לאומנים (ואני מתייחס ספציפית לחוויה העגומה של קשת והחברים ב HeavenBound).

  מעטים המקומות שמנוהלים על ידי אנשים טובים ורציניים, ואגב זה הרבה יותר חשוב מחוזה – תאמינו לי שיש דברים שאי אפשר לעגן בחוזה – כמו למשל יחס של עובדי המקום.

  אגב יהושוע היה אחד הפאבים המעולים ביותר למוזיקאים, אבל בעקבות לחץ מהעיריה כבר אין שם הופעות.

 4. באתי לשם כולי ציפיות לראות מלא מייקל ג'קסונים מרקדים ומקפצים, שעושים את הליכת הירח ומנפנפים בעוללים שלהם מהחלון- וגיליתי ערסים ופריחות ומגעולים אחרים.

  בושה, פשוט בושה. איך קורה דבר כזה במדינת ישראל, מדינת היהודים! אנחנו, כעם, צריכים לאחוז ידיים אחד של השני, ולקבל את השונים כמו הערסים והג'וחות.

  אין אין, יהודים זה עם לא משהו. גם בארה"ב כשיש תוכנית ממש ממש מצליחה, רוב צוות השחקנים [והכותבים] הם כמובן..יהודים.
  הסדרה עליה אני מדבר היא סיינפלד כמובן. ומי שלא מסכים איתי שזו אחת הסדרות שילך לוילה בלבולה ויהנה מכל הג'וחות.

 5. זרוב – תודה שציינת את הבלוג שלי כאן. חשוב כמה שיותר להפיץ את הבלוג שלי ושלך ודומים להם כדי שאנשים לא יעשו את הטעות וילכו לשם!
  ממש עצוב לי לשמוע כמה אנשים נהרס להם הערב מהתגובות בבלוג שלי וכאן, זה פשוט איום.

 6. אין לי דיעה.

  אם מדובר על אחת המסיבות של שישי שעבר. זאת שהיה לי חבל שפספסתי, בבית סוקולוב , אז חבל אבל אולי מזל.
  אנסה לזכור לא ללכת לשם למסיבות בלילה,
  למרות שיש ערך היסטורי לבית סוקולוב (ראיתי אותו המון פעמים השנה, בדרך לאימון להקת המחול בבית ביכורי העיתים) =]

 7. תודה !
  אנשים צריכים לדעת שהמקום הזה פשוט גועל נפש אחד גדול !
  אני הגעתי לשם יחסית מוקדם מאוד… באיזה 22.00 ככה, העלק סלקטורית בכניסה עשתה לי פרצוף והסתכלה עלי כאילו אני באתי ממאדים וזו פעם ראשונה שהיא רואה בחורה במחוך, ואז גם שאלה אותי מה חשבתי לעצמי כשיצאתי ככה מהבית. לא עניתי לה ובקשתי להכנס, אחרי רבע שעה נכנסתי.
  שניה אחר הכאילו שומר עם המראה האיגורערס שלהם בדק לי תתיק וחשב שזה יהיה מצחיק להגיד לי שאסור לי להכניס את הסגריות שלי פנימה ! כמובן שכמעט התפוצצתי עליו ואז בדיוק אבי וראם יצאו אלי לראות מה קורה והשומר עזב אותי לנפשי, ונכנסתי.
  המסיבה היתה מפוצצת בערסים מגעילים עם עגילים מנצנצים וג'ינסים יותר צמודים משלי ופרחות עם "חצאיות מיני" ועקבים בגובה מגדלי עזריאלי, מילא שיהיו שם. אבל שיקימו אותי מ3 ! שולחנות, ופעמיים מ4 ! כסאות בר שונים כדי שהם ישבו שם !?
  במסיבה שאמורה לארח את קהל מייקל ג'קסון !? שאני חלק ממנו ?!
  המקום הזה עשה לי חשק לקום ב4 לפנות בוקר בערב לא פעיל ללבוש מסיכה שחורה ולהעלות אותו באש.
  כמובן לצערי, שלא אעשה זאת… אבל עדין…
  dreams can come true…

  בכל אופן מקווה שלמדנו את הלקח, ושנעצור עוד רבים בעתיד מללכת למקום הזוועתי הזה !
  חבל, ואני נורא מקווה שתנסו איכשהוא למצוא מקום רחום שיפתח את זרועותיו ויתן לנו לעשות שם את המסיבה שנועדה להיות אחת ה-מסיבות של תקופתנו.
  [אני אישית, שוקדת על מקום כזה, אבל זה בתהליכים..]

 8. אוקי הסיפור שלי ממש מצחיק!
  אני וחברה שלי (ענבל) גרות ברעננה וחברה שלנו (הדרי) אמרה לנו שחבר שלה (זה שכתב את הפוסט : " "ערב משפיל בוילת סוקולוב. או – איך העיפו אותי מההופעה של עצמי" אמרה לנו שיש את המסיבה הזאת וישר קפצנו על הרעיון בכל אופן נסענו המשפחה של ענבל ואנוכי וממש התלהבנו כי השקענו בבגדים כאילו (הפכנו את הארון בנסיון למצוא משהו מהתקופה הזאת-אגב, בסוף מצאנו), אני עשיתי האר מאטל או איך שלא קוראים לזה שמנו עגילים וחגורות זוהרותנעלים מטורפות איפור מגניב (צלליות ורודות כן כן), בכל אופן, הגענו לשם והיו שם שני רוסים ואת הסלקטורית הבאמת כ-ל-ב-ה הזאת ואז היא בקישה תעודות זהות אוקי לגיטימי נתנו לה אבל אזזזזז היא החליטה שאחננו קטנות מדי אז בטימטומי אמרתי לה : "לא לא את לא מבינה אנחנו בנות 18, ילידי 91 זה 18" ואז הסלקטורית הכלבה ענתה :"אני יודעת, את קטנה מדי" ואז אני אמרתי : "אבל לא היה כתוב בפייסבוק כלום על הגבלת גיל וכיאלו באנו במיוחד!!! " והכלבה בשלה… והשני סלקטורים האחרים צחקו עלינו ואז נשארנו בבגדים של פורים באמצע תל אביב לא יודעת מה לעשות עם עצמנו… אזזזז הלכנו לאיזו סמטה והורדנו את כל מה שהיה עלינו ונכנס בכל מיני מקומות מוזרים באיזה תיק הודי שענבל הביאה איתה… בכל אופן לסיכום… לא רק שבאנו כל הדרך במיוחד וכל כך התלהבנו ולא נכנסנו מילא זה אבל היינו לבושות בצורה כל כךל משפילה עד השעות הקטנות של הבוקר!!! וכן , בגלל הסלקטורים האלה! החלטנו שנלך לים ואז התחיל איתנו דורזי שבהתחלה אמר שהוא בכלל מספרד כן כן! סלקטורים מגעילים….
  לסיכום (הפעם באמת)… באסה…:

 9. אני חושב שזה מקום פלצני ובזיוני, שהבעלים החמדנים
  שלו דוחסים לשם פי 6 אנשים ממה שריצפה בימינו
  אמורה לתמוך בו, שלא לדבר על המחירים המוגזמים בבר.

  בקיצור, מקומום של מקומות כאלו בכותרות של עיתון כגון:
  "מקום בילוי עסיסי הוצת עד אפר בידי אלמונים ורדרדים"

  וכו' וכו'.

  אגב, אם אתם רוצים מקום בילוי טוב, חפשו פינת דשא
  מתחת לאיזה עץ טוב (אפילו בלילה) שימו שמיכה, ותיזרקו.
  אם משעמם לכם, אפשר להביא גם אייפון, זה עוזר.

 10. רק זה מקום פלצני? כל המקומות בת"א פלצניים – בכלל עיר פלצנית – עיר מסריחה, אין דבר כזה סלקציה, זאת המצאה ישראלית שמעידה על חוסר בטחון של אוכלסיות שלמות והרצון להשתייך לאליטא מסויימת שלא קיימת בארץ, אין דבר כזה אליטא בארץ, גם ככה ישראל היהודים זה המיץ של הזבל בעולם, אני למזלי לא יהודי אני לא שונא יהודים חס וחלילה, אבל זה כמו שכושים באפריקה יעשו סלקציה וישחקו משחקים עם עצמם, עשו לי טובה, תפסיקו לשחק בכאילו, ולמי שחושב שאני גזען, אתם טועים, כל בני האדם שווים ואת כולם צריכים להכניס לכל המקומות אבל יש היגיון היררכי ביקום, אם יש לך דרגה ויש עליך השלכה מסויימת אל תנסה לחפש איפה היא תחומה, וילה סוקולוב – ת"א – בילויים = פשוט לא!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *