יולי 13, 2010 Alizarin Zroob 1Comment

שלום כולם, אין לי זמן לחפור לכם כי ביומיים הקרובים אני צריכה לעשות עבודה שאדם ממוצע עושה בחודש. רק אזמין אתכם לשני האירועים הבאים שאני משתתפת בהם. לשניהם תיכנסו בחינם, ותצאו עשירים בחוויות מרגשות.

מסיבת הכוסיות של אנג'ל וטינה

צוות הדי ג'ייז מדגמן פליירים במשרד

שתי הנשים השוות ביותר בסצינה מקימות מסיבה. ושתי הדי ג'ייז השוות ביותר בסצינה מגיעות לנגן. די ג'יי הדס כבר שנים בעסק, אני טירונית ירוקה. שתינו נפגשות מדי יום במשרדי מקאן כשאנחנו מעונבות ורשמיות. אבל ביום רביעי אנחנו הולכות לתת בראש עם להיטים לוהטים, בעיקר מתחום הרוק'נ'רול. ויום למחרת, להגיע למשרד עייפות ומסריחות מגולדסטאר!

 • מתי? ליל רביעי הקרוב, 14.07, החל מ-22:00. בואו מוקדם למה אני מתקלטת ראשונה.
 • איפה? במקסים, קינג ג'ורג' 48 תל אביב.
 • לאירוע הפייסבוק

פתיחת תערוכת הבוגרים של שנקר

הידיעה שהתפרסמה היום ב-24 שעות. הקליקו להגדלה

או כפי שב-"24 שעות" ניסחו את זה הכי טוב: "בואו לתערוכה, אליזרין מציגה של את הפרוייקט המהמם שלה! (וגם 500 סטודנטים נוספים)"

מצד אחד קצת לא נעים לי שכל העבודות של כל הסטודנטים מכל המחלקות נדחקו לשורה אחת בידיעה הזאת, והכל בגלל שאני ב-5% יותר מפורסמת מהסטודנט האנונימי המצוי. מצד שני, נעים לי, מאוד.

היום ביקרתי בבניין של התערוכה שהולכת ונבנית, וכבר היא נראית מרשימה, עם שברי טיח ובנאים מסתובבים בין הקומות. כל מי שמתעניין בעיצוב, תרבות אופנה או טכנולוגיה יעשה לעצמו טובה אם יבוא להציץ.

 • מתי? יום חמישי, הקרוב, 15.07, החל מ-18:00. התערוכה תישאר פתוחה עד ה-30 לחודש. שעות פתיחה: ראשון עד חמישי 11:00 – 20:00. שישי 10:00 13:00
 • איפה? בנין עלית, איפה שייצרו שוקולד כשהייתן ילדות. ז'בוטינסקי 8, רמת גן.
 • לאירוע הפייסבוק

One thought on “זוג קטלני

 1. המחשב שלי התקלקל. היה לי עומס.
  פספסתי את האירועים, וחבל. עכשיו האירוע האחרון,
  ואני תקוע במועדון שלנו, בתל אביב.
  בתקווה להפגש באירועים אחרים, בטיימינג יותר טוב :)…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *