דצמבר 17, 2008 Alizarin Zroob 7Comment

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lSAwSzJoNVY[/youtube]

צילום: נעמה הירש
עריכה: זרוב

זאת הייתה חתיכת הפקה! בהתחלה, דור העלה את הרעיון הגאוני של לצלם הפקת אופנה בבריכת כדורים. ואפילו שהמשימה של להשיג בריכת כדורים נראיתה לנו כמעט בלתי אפשרית, אחרי אינספור ניג'וסים לעידן (איש הג'ימבורי והמתנפחים) הצלחנו למצוא זמן בו כולנו יכולים להתאסף יחדיו ולהצטלם באותה הבריכה. הבעיה היא שאותה הבריכה הייתה במקרה באורנית. איך מגיעים לאורנית? ממשיכים לנסוע עד אחרי שעוברים שדות אדירים של בתי קברות, ומוצאים את זה. הצטופפנו חמישה אנשים ועשרות קילוגרמים של ציוד צילום, הלבשה, ותריסר בקבוקי קריסטל ברכב הקטנטן של דור שבקושי סחב. היה אינטימי וחמים.
אחרי זה, כשפרשנו את הבריכה בשדות אורנית, היה אינטימי וקר מאוד. מזג האוויר האקזוטי בעיירת הרפאים גרם לכל מתקני הפלסטיק להירטב תוך שניות, אבל אנחנו התפלשנו בהם כמו גיבורים. אם היינו מקבלים פרוטה על כל ערס שאמר לנו דברים, היינו יכולים לממן לעצמנו לבוש צנוע יותר.
תיכננו לצלם עוד חמישה סטים,תיכננו לטבול במשקה קריסטל בטעם מנטה, אך לא הספקנו. הזמן היה קצר והדוגמנים היו לחים, ובכל מקרה – הצטבר אצלנו מספיק חומר מלהיב ומדליק, אותו בטח כבר ראיתם בפוסט הקודם של הפקת האופנה.
היה כיף ומעייף!

אם אתם בוהים בסרטון ולא מאמינים שאנחנו אמיתיים, בואו לפלסטיק בסופ"ש והיווכחו שאנחנו אפילו יותר מופרעים במציאות.

7 thoughts on “חוגגים בבריכת כדורים

  1. יוו אתן תהיו בפלסטיק שוק?
    את ויסמין??!! 🙂
    אבי לא מעניין אותי XP חחח סתםסתם הכל מאהבה אבי 😉

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *