נובמבר 27, 2008 Alizarin Zroob 1Comment

המסיבה שלנו מתקיימת מחר, ואנחנו מתכננים בשבילכם (ובשבילנו) חווייה ממש מהנה. בתור המסיבה הכי ורודה בעיר, זכינו לכמה אייטמים באינטרנט, (ועוד כמה אייטמים צפויים לרדת לדפוס). הנה מה שכתבו עלינו בינתיים.

1. בוואלה

בוריס בולטיאנסקי דיווח בטורו המשובח "בלוגים שמוגים" בוואלה על המעבר לאתר החדש והנוצץ שלי.
התמונה בכתבה, אגב, צולמה לפני שלושה שבועות, אם אני לא טועה, ביום קדחתני בו סיירתי ברחבי העיר במטרה לעשות כל מיני קניות למשק הבית והרגשתי כמו אישה קשת יום בגיל העמידה עם שקיות של סופרמרקט מלאות באוכל לחתולים. הייתי ממש מרוטה. ולפתע, בעודי רצה דרך הסנטר, נקלעתי לזירת צילומים פרועה! השיקו שם חנות של בגדים תחתונים, והיו שם אינספור צלמים משועממים. הסלבס לא היו שם בשפע באותו רגע. אז אמיר מאירי (צלם רייטינג שדלוק עליי מאז שהייתי בת 18) התחיל לצלם אותי ואמר גם לחבריו הצלמים לעשות כמותו. אחרי חמש דקות הגיעה לשם שחקנית טלנובלות בגיל העמידה והצלמים עזבו אותי לדרכי.
לאחר ימים ספורים, הופתעתי לגלות את תמונתי במדור הסלבס של וואלה. מגניב!

2.בעכבר העיר

תראו איזה נחמד. זרוב מככבת במדור הלילה של עכבר העיר! תודה לאורי להב.

3. טיימאאוט

טוב, קיבלנו שורה קצרצרה במדור הגייז, אחרי שביקשנו במפורש לא להכניס את זה למדור הגייז. אנחנו אוהבים גייז, אבל המסיבה היא לכולם. כולם!

עזרו לי למצוא טרמפ לכוכבי זרוב.קום

כמה אנשים שנוכחותם במסיבה מאוד מאוד חשובה וכדאית לכולנו זקוקים לטרמפ צפונה. אם מישהו שמגיע למסיבה נוסע אחריה לכיוון חיפה או בנימינה או משהו בסגנון, ויש לו מקום ברכב לנוסעים מזדמנים, מתבקש ליצור עמי קשר בפייסבוק או במייל
alizarin@zroob.com

עוד שני אירועים מרחיבי אופקים בימים הקרובים:

עיצוב אופנה

היום (חמישי 27.11) מתקיימת השקה של קולקציית החורף של קבוצת המעצבות Alef Alef
הבגדים שלהם ממש ממש לא בשבילי, אבל תראו איזה הפקת צילום אסתטית ומרשימה!

צילום- גיא כושי ,יריב פיין
סטיילינג- סיימון אלמלם
איפור שיער- אסף באבו
לדף האירוע של Alef Alef בפייסבוק

הרצאת מדיה

אפילו שלא מחלקים באירוע הזה אלכוהול חינם, זה נשמע לי כמו משהו שכדאי לבוא אליו, אם יש לכם אוריינציה אינטרנטית. ההרצאה תתקיים ביום ראשון הקרוב (30.11) ב-19:00 בערב בסמינר הקיבוצים. המרצה הוא ניב קלדרון, קולגה משכבר הימים.
להבין את עולם המדיה החברתית והשפעתו – דף האירוע בפייסבוק

נתראה בקרוב מאוד!

One thought on “כתבו עלינו בעיתון

Comments are closed.