יולי 6, 2010 Alizarin Zroob 13Comment

אנשים שאינם בקיאים ברזי רייטינג ופנאי פלוס, שואלים אותי ללא הרף אם יש עוד עונה למחוברות ואם אני משתתפת. אז הנה התשובה הרשמית שכבר נמאס לי לשנן.
כן, יש עונה באה ל"מחוברות", לא אני ולא אף אחת מהמחוברות המקוריות לא משתתפת בה. העונה הבאה מתרכזת בחמש בנות אחרות לחלוטין, שלוהקו זה מכבר ומצלמות במרץ. טוב שכך! לא הייתי עושה את זה שוב בעד שום מחיר. לא שאני מתחרטת, פשוט פעם אחת מהחוויה המטלטלת הזאת, זה המקסימום שהנפש שלי יכולה לעמוד בו.

עוד לפני העונה הבאה של "מחוברות", תאמינו או לא, תוכלו לראות על המרקע שלכם את "מחוברים". המשתתפים הם הסופר דודו בוסי (45), התסריטאי רן שריג (40), עורך מוסף "הארץ" שי גולדן (39), יזם ההייטק ישי גרין (30) ותלמיד התיכון לואיס אדרי (18).
לא מזמן עלה לאוויר הפרומו של "מחוברים". סרטון הפרומו חינני ומשעשע בפני עצמו.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dRrOk9iypeU[/youtube]

אם משווים אותו לסרטון הפרומו הישן והטוב של "מחוברות",זה המסר שמקבלים: מחוברים. אותו דבר כמו מחוברות, רק פרובוקטיבי יותר, בוטה יותר, ומקורי פחות.

להשוואה, הפרומו של "מחוברות"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pyhH8nGMwY8[/youtube]

מה דעתכם?
האם הבנים יוכלו לעשות את זה טוב כמו הבנות? האם יהיו פתוחים, שובבים ומעניינים כמו בפרומו? האם אתם מתכוונים לצפות בזה?

13 thoughts on “מחוברים

 1. את מתכוונת לגברים משתינים בפומבי? מצד אחד הם באמת גורמים לי לפהק ולהגיד "בנאלי", אבל מצד שני זה דימוי די הולם למה שקורה בתוכנית, ובנוסף אין יעיל יותר מפרובוקציה כדי לשווק את התוכנית (:

 2. בהחלט עומדת לצפות בזה בעיקר כי ישי גרין מאוד מסקרן אותי, השאר קצת פחות. אני חושבת שהגברים יכולים להיות מרתקים, בראש ובראשונה כי לרוב, גברים מאוד מרוכזים בעצמם, כך שהם יכלו להנפיק יופי של תוצרים. מה גם שלרוב נכנסים לנבכי ליבן של נשים ומאוד מסקרן אותי לראות איך זה שנכנסים לחיים של גברים. אני מחכה מאוד גם לעונה החדשה של מחוברות הם הצליחו ללהק דמויות מאוד מסקרנות

 3. ריאליטי הוא לא מציאות אלא מציאות משופרת, מציאות שהיו רוצים שתהיה מציאות. אף אחד (או אחת) לא יסתכלו על גברים חלשים הסטריים שמתלבטים על כל צעד ושעל אלא רק על גברים סטראוטיפים שכובשים: נשים וקריירה. בגלל זה הסדרה נדונה לכישלון: אומנותי או צפייתי או שניהם גם יחד.

  קצת מזכיר לי איך הסדרה של הדוגמניות (בארה"ב) כבר עברה עשר עונות, והדוגמנים, אפילו אחת לא שרדה.

 4. זה לא בסדר שלא לקחו אותי למחוברים. דיברתי עם זיו, הצלם של ש.ר. וגם עם מיה נחמני.
  טוב, אני משתתף בפרוייקטים אחרים, ואולי השבוע יש לי תקווה לעבור אודישן חשוב. רק צריך לברר כתובת מדוייקת של הרחוב, ולהגיע בזמן (מקווה שעוד 48 שעות פלוס, אצליח להתחיל כתיבת פוסט מטורף על המונדיאל ועל הלילה הלבן (שעדיין לא הצלחתי אימיילית להתאושש ממנו)). צילומים זה כיף יוקרתי :-] …

 5. אני לא אצפה מזה מתוך אודיאולוגיה. נבלות!!!
  האהאהא יש לכם רייטינג אחד פחות! כי המשפחה שלי היא אחת מ468 פלחי אוכלוסיה שטלגאל נורא רוצים לבדוק מה אנחנו רואים!

  מי ייתן והפיפלמיטר יפיל אתכם!!!

  -תסכול על רשעות ההפקה כלפי-

 6. אוי זה היה נורא!
  הם שמרו לי מקום לאודישן, עוד חודש לפני הליהוקים, שפנו אליי בקשר למחוברות ושאלו אם אני מכיר ילדות מגניבות.

  ואז שחכו ממני. ואז יזמתי שיחת אי מייל בעצמי, חודשיים אחרי זה, ואמרו לי שהקאסט של מחוברים סגור.

  אני כזה דרמה קווין!

  הרי ברור לי שבסוף אני אראה את זה רק בשביל שתיהיה עוד עונה שאני אוכל להשתתף בה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *