יוני 2, 2009 Alizarin Zroob 1Comment

אני כה מתרגשת! אתם יודעים מדוע אני כה מתרגשת? משום שביום שישי תתקיים המסיבה הכי כיפית של שנת 2009 (עד כה). אין לי ספק שתהיה זו המסיבה האידאלית.
ה-Party Monster תתקיים ביום שישי הזה, 29.05, במועדון המחוגה (המחוגה 4, ת"א). היא תחל בחצות, ומוטב לכם להגיע מוקדם, ולהגיע מחופשים. כי מי שמגיע בתחפושת סופר-מגניבה לפני 1, נכנס חינם. וגם מי שלא נכנס חינם ישלם על התענוג 20 או 30 שקל, וזה בהחלט מחיר שתוכלו לעמוד בו על מנת להכניס את עצמכם למסיבה הכי כיפית שהייתה פה אי פעם.

התיאור הרשמי של ליין הפארטי מונסטר נראה כך:
"סטרייטים וסטרייטיות, גייז, לסביות, בי סקסואלים וסקסואליות, טרנסג'נדרס וטרנסקסואליות-כל חיות המסיבות והלילה מוזמנים ומוזמנות!
ערב המסיבות החדש, המופרע, המחתרתי, והלוקה בשכלו החדש!"
הערב הראשון של הליין, הרי הוא המסיבה ביום שישי, נושא עמו את בשורת האקסהיביציוניזם הבריא. סיסמתו: Money, Success, Fame, Glamour
בין הדי ג'ייז תוכלו למצוא את אבי לוי, דוגמן הבית של זרוב.קום. המוזיקה הולכת להיות אקלקטית ומצוינת.
(כלומר: synth-pop and dark electronica, Electroclash, Electropop, Techno, DancePunk, Electro-rock-pop-alternative- indie-brit-pop, Glam -trashy- heavy-bass)
לסיכום, ערב תרבותי ונעים לכל מי שרוצה לקחת הפסקה מהקונבנציות התרבותיות המאופקות והמשעממות.

Zroob's Vanity Booth

רוצים להשוויץ בתחפושת המטריפה שלכם או בגופכם מעורר התאווה? הידד! הסתדרתם, כי הצוות שלי ואני מרימים שם את Zroob's Vanity Booth, בו נצלם אתכם צילום מקצועי (זוכרים את הפותומט? אז זה יהיה מוצלח אפילו יותר). את הסטייל והפוזה אתם תביאו מהבית. מי שיהיה הכי מרהיב, נעניק לו סט צילום מקצועי, כולל איפור, שיער, והכל.

אז הכינו את עצמכם ואת תחפושותיכם למסיבה הכי אקסטרווגנטית שהייתם בה. אתם מוזמנים לקבל השראה מפה:

אני כבר קניתי "תלבושת" למסיבה – והמרכאות פה בגלל שזה הכי מעט שלבשתי בציבור אי פעם, אני חוששת. כמובן שבדיוק יום אחרי שקניתי את ה"תלבושת" המטריפה הנ"ל, נעקצתי מכף רגל ועד ראש ע"י נחיל יתושים מוטנטיים ואני נראית מגוחכת. ניחא! אני מתכוונת ליהנות שם כל כך שזה לא משנה בכלל איך אני נראית.

אירוע מגניב נוסף: מצטלמים בתחתונים

סלוגי מרימים אירוע יח"צ גאוני ממש. בתחילת הלילה הלבן, כולכם מוזמנים להצטופף בכיכר דיזנגוף, ולהצטלם צילום המוני בתחתונים! הצלם הוא אמנם לא ספנסר טוניק, אבל הוא כן זיו קורן. את התחתונים (והגופיות, אם אתן בנות) תקבלו בחינם מסלוגי.

One thought on “מסיבה מפלצתית!

  1. כוונות טובות , חרא מוזיקה , אבי כפרה הכנת את כול הסט בבית מבלי להיות רגיש לקהל ורק הזזת כפתורים…זלזול בקהל
    ממספר מסיבות שהייתי במחוגה יש להם חרא של מערכת וצריך איש סאונד טוב לתקן את זה….כוונות טובות זה כן היה שם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *