נובמבר 8, 2009 Alizarin Zroob 6Comment

ביום חמישי התגנדרתי יותר זמן ממה שלקח לי לארוז תיק לחופשה של חודש. ואז לקחתי את הגבר שלי ויצאנו לאחד מהלילות האלה שגורמים לך להאמין שאכן יש ערך מוסף לחיים בתל אביב. החל מאירועים שפקדנו, וכלה בטיפוסים שנתקלנו בהם ברחוב, הכל היה נפלא. זאת אומרת, חוץ מהכספומטים שהחליטו לחבור נגדי ולא לתת לי מזומנים. אבל ניחא.

תערוכת מרכיבים

האמת, שזו הייתה פתיחת התערוכה הכי מסיבתית שנכחתי בה מזה זמן רב, ולמעשה איני רואה שום סיבה למה פתיחות של תערוכות צריכות להיות פחות כיפיות מזה. אינספור אנשים מעניינים ושיחות קולחות, כל זה – על רקע אימג'ים ממושקפים של כל הנוכחים. לכבוד רב זכו משתתפי זרוב.קום כאשר באופן אקראי נבחרו לככב על קירות התערוכה. בין התמונות המודפסות הספורות, יחד עמי אפשר היה למצוא את שיר ראובן ואת יעל גורן. כל הכבוד לנו!

פארטי מונסטר גיבורי על

party-heroes
הפעם הגיעו למסיבה אך ורק אנשים שווים מאוד ו/או כאלה שמחופשים מעולה.

אל הפארטי מונסטר אני מגיעה כל פעם מחדש עם ציפיות גבוהות, ואף פעם לא מתאכזבת.

markivim


מסיבריטני

דווקא למסיבריטני הגעתי עם ציפיות גבוהות – והתאכזבתי. המסיבה הייתה מוצלחת מכדי להיות טובה. כשהגענו, חשכו עינינו מהתור האינסופי שבכניסה. כמובן שהצלחתי להגניב אותי ואת כנופיית הבנות פנימה בזריזות, אבל גם בפנים המצב לא היה טוב יותר. הברזילי, מועדון לא גדול בפני עצמו, היה מלא עד אפס מקום ב-90% בנים שאוהבים את בריטני ואחד את השני. נשיים ככל שיהיו, הגברים האלו עדיין היו סטטיסטית גבוהים ממני בכמה ראשים וכבדים ממני בכמה עשרות קילוגרמים, והתעקשו לרמוס אותי ואת חברותיי. על אף המוזיקה המעולה, רחבת הריקודים הייתה שדה קרב. ההיילייט של הערב, היה כאשר הרבצתי לגבר זר שנפל על הראש שלי.
אחרי זה הלכנו משם וגילינו שחטפנו דו"ח של 500 שקלים. וגם לא צילמתי באותו ערב. למחרת התעוררתי עם קלקול קיבה או מלת ים מסתורית.

6 thoughts on “מרכיבים וגיבורי על

 1. איזה מזל,ועוד אנשים ניסו לגרום לי לבוא. דווקא מהפארטי מונסטר אני מתאכזבת. ב2-3 מסיבות הקודמות התאכזבתי…אולי זה בגלל שלא שתיתי מספיק.

 2. מה פתאום, מסיבריטני יש פעם בשנה.
  אולי אם באמת היה מסיבריטני כל שבוע, היו באים פחות אנשים והיה יותר מרווח.

 3. ואו ,נראה ונקרא ממש טוב. מתחיל טוב.
  כדאי לך אם כן, להתרחק ממסיבות בברזילי.
  יכול להיות שהחבר'ה שם הם מפורום "דובים גאים" ?
  תיהיי בריאה, אליזרין, רפואה שלמה,
  ד"ש, להתראות וביי ביי 🙂

 4. אז כנראה שרק אני מקבל כל הזמן הזמנות למסיבות בריטני כאלו ואחרות.

  הו, זה נראה כאילו רק אתמול משכתי לך בתיק בזמן שהזדחלת במסיבריטני, ולמחרת חשבת שאני הזייה. כיף.

Comments are closed.