נובמבר 18, 2008 Alizarin Zroob 3Comment

אני כה מתרגשת. זרוב.קום כמעט מוכן. הלילה חלמתי עליו. גם חלמתי שאני צופה בפוסט של פרנצ'סקה מתרחש לנגד עיניי! איזה טירוף. אז זהו, מה שאתם רואים פה, זרוב.קום, הוא הבייבי שלי. הוא הבקתה שבניתי לי במו ידיי (לא בלי עזרת קבלנים), בקתה חמימה ועליזה בה אשמח לארח אתכם.

מה קורה היום? תחילתו של שבוע המהפכה. כל שבוע יהיה נושא חדש, ומהפכה נראה כמו נושא טוב להתחיל איתו. כמו כן, מי שנמנה עם צופי ערוץ הילדים, יכול לצפות בי מתראיינת שם בסביבות 3.

מה יהיה פה בעתיד? תוכן נהדר, בעיקר. החזון שלי, הוא שזרוב.קום יהיה מקום בו איכות ואיוולת לא יסתרו אחד את השני. מקום בו מילים כמו "תבונה" וגם "עממיות" לא תהיינה מילים גסות (מאידך, הוא יכיל מלא מילים גסות גרועות הרבה יותר), מקום בו לא יהיו גבולות בין אמנותבידורתקשורת. מקום בו בכלל, לא תמצאו יותר מדי גבולות. בינתיים, אני יודעת מה צפוי לכם בשבועות הקרובים כי הכנתי לכם, יחד עם הצוות הנאמן ועם אורחים מוכשרים כמה דברים שכיף לראות.

אבל מעבר לזה? זו תהיה הפתעה גם בשבילכם וגם בשבילי. בינתיים אני יכולה להבטיח רק הרבה מאוד הומור נונסנס, יצירה, ורוד, צינית ו/או חביבות בהתאם למצב הרוח. במה זה שונה מהבלוגים שהיו לי עד כה? ובכן, במקום להיות בלוגרית א-קפלה, אימצתי להקה מוכשרת שתלווה אותי. מה שאני מנסה לומר, שבזרוב.קום תהיה קבלת אורחים כמו במאהל בדואי. מי שמתנהג יפה, אתן לו לרכב על הגמל שלי. אז בתור התחלה, אני מזמינה אתכם להתחיל לעיין בדף ההצטרפות שלנו, ולשלוח המלצות על חומרים טובים או על עצמכם למייל הורוד!

 

כמו כן, אתם מוזמנים להירשם כמשתמשים לאתר כבר עכשיו, לרשוימת התפוצה, לעדכוני הרסס, לרשימת חבריי בפייסבוק… אוי, מסתובב לי הראש מרוב אפשרויות. בינתיים אני מקווה שהאתר לא יפול, וברגע שהוא באוויר אני מתחילה לשלוח לכל חבריי ומכריי הזמנות למסיבת ההשקה של זרוב.קום. ווהו!

3 thoughts on “פרולוג

  1. בהצלחה לכולכם, האתר הזה נראה כמו משב רוח מרענן בסרט הרע והארוך שנקרא בידור ניאו ישראלי.

    -מקיא-

    יאללה, אבא, זרוב, מיכ, תעווווווופו על כולם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *