יוני 15, 2009 Alizarin Zroob 7Comment

שלום לכל חובבי ההרפתקאות! הפעם אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בסרט המצמרר שנצלם במסגרת פרוייקט 48 שעות.
מי שלא מכיר – בקצרה: זוהי תחרות בה עשרות קבוצות מתגייסות להכין את הסרט הקצר הכי טוב תוך 48 שעות. הם לא יכולים לבוא מוכנים מראש, כי ז'אנר הסרט מוגרל בערב ההזנקה, וכך כולם יוצאים לדרך מופתעים ומבוהלים. ואז לא ישנים יומיים!
אחד מחוקי התחרות: כל המשתתפים בהפקה צריכים לעשות את זה לגמרי בהתנדבות. מה הפרס? אפילו לא בדקנו לפני שנרשמנו. אנחנו עושים את זה בשביל העשייה. למרבה המזל, גיבשנו את הצוות המוכשר והיצירתי ביותר שירים את ההפקה הזאת על הרגליים.

הנה אנחנו יושבים ומתכננים את הסרט המנצח:
48hours1
צוות הגרעין: מיכל גרוסברג הלוהטת מפיקה, ארי פינס במאי, רועי מצלם, דור על התסריט, וזרוב תתפקד בהפקה על תקן של מריונטה צייתנית.

לא מופיע בתמונה: דן קשאני, ראש צוות עריכה, שלא יאה לו להסתובב עם נחותים כמונו מאז שפרסמו את יוסף ב-Ynet.
וזה עוד לא הכל.

מדור דרושים

כל מה שחסר לנו, הוא אתם. כן, אתם! אנו זקוקים ל-20 ניצבים ססגוניים שיתרמו לנו את גופם ומרצם במשך שעתיים של יום רביעי בלילה, בין 21:00-23:00 לערך. מה מקבלים בתמורה? כלום! וכשאני אומרת כלום, אני מתכוונת: סיפוק יצירתי! הרגשה שעשיתם משהו יותר מדליק מלשבת מול המחשב אל תוך הלילה!

אם שום דבר לא ישתבש, הלוקיישן המרכזי נראה ככה:
location

רוצים לבלות לילה עם זרוב וחבריה במרתף מעופש?

צרו קשר באמצעות:
1. פייסבוק
2. טוויטר
3. הדואר הוורוד

והשאירו לנו שם ומספר טלפון שנוכל להודיע לכם בדיוק איפה.

7 thoughts on “צוות זרוב מגייס ניצבים

  1. צוות זרוב זקוק ל-20 ניצבים שישתתפו בהפקת סרט לפרוייקט 48 שעות! הצילומים יתקיימו ביום רביעי בלילה. מי שמעוניין, שישלח לי הודעה פרטית וישאיר מספר טלפון

  2. אוף. זה נקרא מאוד מרתק. אבל אני חושב שאאלץ לוותר. אחרת הייתי כבר שולח מייל ורוד (לפי מה שאני יודע, אין מסרים אישיים בטוויטר). יותר מידי על הקצה בשבילי. חייב להתחבר יום יום לאוכל ושינה בשעות מסודרות, כי אני בתת משקל !
    בהצלחה בגיוס הניצבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *