אוגוסט 28, 2009 Alizarin Zroob 1Comment

על הנייר ניתן לומר שהסופ"ש הזה הוא למעשה הסופ"ש האחרון של הקיץ – אם זה עבור בני הנוער או ההורים הממורמרים על כך שהם עשו ילדים שגדלו ויצאו לחופש הגדול. עבורנו, אנשי הביניים, החיילים, הסטודנטים, סתם אנשים חסרי מטרה בחיים, הרווקים והרווקות מדובר בסופ"ש האחרון בו מרכז תל-אביב גדושה בדרדקים לאורך יותר מדי שעות היום. מלבד זאת, הקיץ לגמרי עוד כאן. יוצא לי לעתים לנסוע בשעות הלילה המאוחרות עם דוגמן על הקטנוע, כבר די קריר. לעומת זאת בשעות הצהריים אני עדיין ממשיכה להזיע ממקומות שלא יכולתי להעלות בדעתי שהגוף מסוגל לייצר בהם זיעה. לפיכך, לכבוד סוף השבוע האחרון של הקיץ (באופן רשמי), אחלוק עמכם אירועים בהם תוכלו לבלות תחת המזגן הקריר, ועד שתצאו שיכורים אך מרוצים באישון ליל, מזג האוויר כבר יהיה קליל.

הכלבו, יום ו', 28/08 מ-10:00 עד 19:00 ויום ש', 29/08 מ-10:00 ועד 23:00: אוקי, אז אמנם היום כבר שרוף, אבל מחר עוד לחלוטין צעיר. הכלבו הוא שוק מעצבים צעיר, שכל פריטיו נמכרים עד לסכום של 99 ש"ח בלבד. בין המעצבים יהיה ניתן למצוא את שירלי ירושלמי, פלינה, מיידלה, אורלי בורר, שלומית אופיר, דנה סידי, ula, Ginger, Le-sac.com, סיון אורן – So! , Absece , Mar jewelry, Pupil, morVEyos, Eva Teffner, Duende, אנומליה, איולה, לידיה רנר, fauna&flora, מירב לב רן, אמנון ורד, מיטל טולדו, DN, אורית חדד, אורית ברזילי, forte art design , L&J , I Glam, לליב שלו ועוד רבים וטובים. מארגני האירוע מבטיחים שהפריטים באירוע עברו בדיקה קפדנית כדי לוודא שאף אחד מהם לא ברמה ירודה ולשים דגש על העובדה שזול זה לא זבל. הכניסה לאירוע תעלה שקל אחד בלבד, מה שאומר שכל אחד יהיה יכול לצאת מהשוק עם פריט אחד לפחות, שבמקרה הזה יעלה לא יותר מ-100 שקלים. שווה כל כיס, ואם 100 שקלים זה כל מה שיש לכם, תשתדלו לקנות פריט שאין בו כיסים.

מועדון האומן 17, אברבנאל 88, תל-אביב.

מסיבה בסגנון חופשי, יום ו', 28/08, החל מ-23:00: אני לא יודעת מי עדיין מאזין לרדיו, אני רק יודעת שיצא לי להתראיין לכמה כאלה השבוע. למרות זאת, לא יצא לי להתראיין השבוע לתחנת הרדיו הכי שווה בתל-אביב, שהיא למעשה 106 אף אם, כנראה בגלל ששם מוסיקה טובה הרבה יותר חשובה ממשחק מקדים. החבר'ה של 106 חוגגים 14 שנים להיווסדם, והמסיבה הזו היא חלק מהחגיגות. מי שלא מכיר את 106, או נוסע צפונית לרמה"ש ופשוט לא יכול לקלוט את התחנה הזו, לא יודע שמדובר בתחנה עם גוון מאד אלטרנטיבי. בין ים הגל"צ, השמל"צ והפלייליסט, ישנו אי קטן של נחת עם מוסיקה טובה, מגניבה ומחתרתית. המסיבה הזו תתקיים הערב בקולטור קלאב בתל-אביב, הכניסה תעלה 30 ש"ח ותהיה מחולקת לכמה מפלסים. 106 חמודים, אז שווה לפרגן להם.

קולטור קלאב, הארבעה 16, תל-אביב.


מסיבת ניינטיז, יום ש', 29/08, 21:30: ליין חדש ללימה לימה יתחיל להיתזז לו בערבי השבת. הכניסה חופשית לחלוטין ותתבסס על מיטב להיטי ההיטמנים למיניהם. כמי שגדלה במסיבות כיתה שתמיד הסתיימו בבכי, עבורי זו עוד נוסטלגיה כואבת, ודרך לבצע תיקון נאות לעברי הצורב. מסיבה בגוון שפונה לכל הג'נדרים באשר הם. צח זמרוני יתקלט. יהיה להיט.

לימה לימה, לילינבלום פינת הרצל, תל-אביב.

סאנדיי סקול, יום א', 30/08,  החל מחצות: רבות נכתב פה כבר בעבר על החבר'ה של אנדרגראונד אקספריינס, אך מעולם לא יצא לי עוד לכתוב על ימי ראשון ולכן לא להמליץ באופן רשמי על הליין החביב עלי בתל-אביב לבילוי באמצע השבוע. עד כה הסאנדיי סקול היה מתרחש ב"חתול והכלב" ולפני שבועים ביצע רילוקיישניזציה לעבר הפינגווין. מסיבה מעולה שתסגור לכם את הקיץ נהדר, כיוון שהבנות טובות מראה, והמקום אינו צפוף כיוון שכל הביג שוטס דמיקולו מימי חמישי ושישי חוזרים לעבודות המשעממות וחסרות ההשראה שלהם. כל מי שמגיעה במדי בית-ספר, חשופים או לאו, זוכה במשקה חינם. הכניסה, כמובן, חינם לחלוטין.

הפינגווין, יהודה הלוי 43, תל-אביב.

שיהיה לכולם סופ"ש קסום ותשתדלו לא לדחוף קרטיבים לשום מקום שאני לא הייתי דוחפת. זה לא שהקונספט לא נשמע נחמד, אבל אני לא חושבת שיש מה לעשות עם חריצים בניחוח לימון או דובדבן.

פנינות שפר נוספות של גב' גרוסברג ניתן למצוא בבלוג שלה.

One thought on “קה קה קה קיץ נגמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *