אוגוסט 15, 2009 Alizarin Zroob 9Comment

עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה יקרה. עד שלא ראיתי כרטיסים ביד שלי, וראיתי אותם רק בשבוע האחרון, לא הבטחתי לאף אחד שאני נוסעת. אבל הנה זה קורה, וזה קרוב מאי פעם. הטיסה שלי ממריאה ביום חמישי בערב. אני נוסעת עם חברתי נעמישקה לתאילנד, לחודש – אולי אפילו יותר.

מה זרוב.קום יעשה בלעדיי?h3>מה הגבר שלי יעשה בלעדיי?

כן כן, מה ששמעתם. אני נוסעת לחודש ומשאירה את הגבר שלי, תומסו, בבית לבד. הכיצד? ובכן, מגיע לו, לנקניק.
כשהייתי בת 20 הוא זנח אותי בדירה החדשה שרק עברנו לגור בה ביחד, ונסע להודו, ליותר מחודש, יום לפני היומולדת שלי. המצפון שלי נקי, וברור שאתגעגע, אבל אני הולכת ליהנות בלי שמץ של רגשות אשם.
מכיוון שהוא יהיה משועמם, בודד, ויתקשה להירדם בלילה בלעדיי, כולכם מוזמנים לבדר אותו. לשם כך הקים את אירוע הפייסבוק "קייטנת הקיץ של תם". סמנו אטנדינג.

מה יקרה כשאחזור?

מה שיקרה כשאחזור – הוא מסיבת יום ההולדת שלי! שתהיה מלהיבה כמו מסיבת הביקיני הקודמת, רק יותר. בינתיים אין תאריך מוחלט ואין מיקום, אבל יש אירוע שאתם מוזמנים לסמן עליו אטנדינג, ונודיע לכם כשיהיו לנו פרטים.

לפוסט רגשני ביותר בנושא, חפשו אותי במהלך השבוע, כשלא אהיה עסוקה בלאחר לאירועים שאני אמורה להיות בהם עוד 13 דקות מעכשיו. והפעם: יום ההולדת של דור! דור ביקש שתאחלו לו מזל טוב, על ידי שליחת לינק לקטע הכי מצחיק שאתם מכירים ברשת.
מוזמנים לעשות את זה גם פה!

9 thoughts on “שלום! אני נוסעת

 1. זה יותר מידי בשבילי.
  מזל טוב דור 🙂
  מזל טוב זרוב, אליזרין.
  גם אחותי היתה פעם בתאילנד. תשמרי על עצמך,
  ותקחי את הסמסונג-אומניה. תוכלי לעדכן משם.
  יהיה בסדר. ד"ש ולהתראות 🙂

 2. דור, המון המון מזל טוב לך!
  http://www.youtube.com/watch?v=pfFRv_1XdDM
  אני דיי בטוחה שזה לא הלינק הכי מצחיק שאני מכירה ברשת, אבל הוא בהחלט משעשע וחמוד.
  זרוב, גם לך מגיע מזל טוב, תהני לך בתאילנד, ותנסי לעדכן משם מדי פעם כשיוצא 🙂
  בטוחה שדור יטפל באתר טוב-טוב.

  ואני יודעת שזה מאוד מאוד לא קשור, אבל יש סיכוי שארכיון ההגיגים יתמלא קצת? בתור בלוגרית "גדלתי" על אגדות אוסף ההגיגים של זרובבלה, [כן כן זרוב, את אגדה בעיניי בלוגרים צעירים!] ויצא לי לקרוא רק מעטים מהם…

  בכל מקרה, טיסה נעימה שתהיה, ומחכים כבר לעדכונים משם!

 3. מותק הגבר שלך לא משועמם ובטח לא בודד אם להסיק נכון ממעלליו ומעללי הבחורה שנצמדה לכל איבר אפשרי בגוף שלו במסיבה במרינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *