מה זה זרוב.קום?

זרוב.קום הוא אתר שמטרתו לרכז את מה שמהנה, לא-קונבנציונלי ומאתגר ברשת וברחוב

דביליות
זרוב.קום הוא התחום בו אפשר להתנער מכל סוג של התנהגות מקובעת שנדבקתם בה. נונסנס, חוצפה, אינפנטיליות, אקסהיביציוניזם. לא ברור לנו מדוע התכונות הנפלאות האלה נחשבות לבזויות בתרבות הישראלית. אנו יוצאים נגד הרצינות המופרזת בה האנושות תופסת את עצמה, ומאמינים שאינטלקט, כישרון וערכים חיוביים נוצרים ומועברים הלאה בצורה הרבה יותר יעילה כשאינם כבולים בפחד המתמיד של "מה תגיד החברה". ובכלל, דרך החיים הדבילית הרבה יותר מהנה ומספקת.

מציצנות
זרוב.קום הוא אתר שלא מתבייש. לא מתבייש להראות פרצופים אמיתיים, עור ובשר ומחשבות ורגשות. בתור אתר שצמח מקהילת הבלוגים והרשתות החברתיות, זרוב.קום מראה אנשים אמיתיים ברזולוציה הגבוהה ביותר. ולא סתם אנשים אמיתיים, אלא כאלה שהחיים שלהם מעוררי השראה. איפה נגמר עולמו של היוצר ומתחילה היצירה? לא מעניין אותנו. אין אנו קובעים את הגבול הזה, אלא פשוט קמים, יוזמים ומממשים את הרעיונות שלנו.

יצירה בועטת
זרוב.קום נותן במה ואמצעים ליוצרים בתחילת דרכם, בכל תחומי האמנות-בידור-תקשורת. נבחרת היוצרים שלנו מורכבת מיוצרים בכל מדיה אפשרית, שעושים את הקטע שלהם, בדרך שלהם.
מה שמוביל אותנו הוא חדוות יצירה, פרודוקטיביות והתנסות. עם זאת, בכל מה שנעשה, אנו שואפים לתוכן איכותי וגימור מהוקצע ככל הניתן.

שיתופיות
זרוב.קום אינו מועדון סגור. אנו תמיד פתוחים לקבל עוד יוצרים. אם אתם חושבים שיש לכם רעיון בוסרי ומוצלח ביד, פנו לדואר הורוד, הציעו את עצמכם, ואולי נעזור לו להבשיל.
בכל הזדמנות שיש בידינו, אנו מזמינים את הקהל להשפיע על הקורה באתר, להורות למשתתפיו מה לעשות, להשפיע, ולהצביע.
יותר מכך – הקומנדו הורוד של זרוב.קום מארגן ומרכז אירועי תרבות, בילוי ונונסנס. ואתם מוזמנים.