יוני 21, 2012 Alizarin Zroob 5Comment

 

לאחר שהתקבלתי ללימודי תקשורת אינטראקטיבית בניו יורק, התחבטתי רבות. לא האם ללמוד; ידעתי, ואני יודעת, שאני הולכת ללמוד, ויהי מה. לא ידעתי מאיפה לעזאזל יבוא הכסף. הכסף שהיה לי – נגמר. כסף של המשפחה – לא היה קיים מעולם. עבודה – ברירת המחדל, אבל מי יקבל אותי לעבודה באמריקה, בלי אשרה? מלגות – השגתי, אבל לא מספיק כדי לכסות את שכר הלימוד העצום. הלוואות? הבנקים עיקמו את האף.

ואז פתאום הבנתי. בנסיעת אוטובוס ארוכה ומפותלת למשרד שלי, מקאן אריקסון, שבצורה תקדימית לעולם הפרסום לקח אותי לעבודה לתקופה של חודשיים, צצה אצלי תהייה: מי הבעלים ? לא של בניין המשרדים החמוד שברמת החייל – מי הבעלים של תאגיד מקאן אריקסון בעולם? אז שאלתי את הבוס שלי, והוא ענה "חברת השקעות בשם IPG". אחד מתאגידי התקשורת הגדולים בעולם, שמחזיק מאות סניפים מסביב לגלובוס. העובדים הזוטרים שאנחנו אפילו לא תוהים לעצמם מי הפנים שמאחוריו.

קריאה קצרה בויקיפדיה מצאה עבורי את הפנים שחיפשתי: הפנים של מייקל רות'. הרשת נתנה לי עליו את כל המידע שהייתי צריכה כדי להבין שהוא האיש שהולך לממן את התואר שלי. יהודי ניו-יורקי חייכן בן 64 שיש לו 14 מיליונים רק בחשבון העו"ש, וחוץ מלהחזיק אימפריית תקשורת, הוא משקיע את זמנו וכספו במטרות פילנתרופיות כמו הענקת השכלה לצעירים מעוטי-יכולת וקידום מנהיגות נשית.

ברור לי שאיש כמותו ישקיע בי. עכשיו, המטרה שלי היא לגרום לו להבין את זה גם כן. ואתם הולכים לעזור לי.
במיוחד עבור מייקל, הכנתי את הכרזה הבאה, שמסבירה לו מדוע הוא צריך להשקיע בי.

צילום: יולי טייטלר, איפור: קורן רוזנפלר, סטיילינג והפקה: ליה מריונטה, גל דולב, מוז
צילום: יולי טייטלר, איפור: קורן רוזנפלר, סטיילינג והפקה: ליה מריונטה, גל דולב, מוז

 

 

שימו לב שאני לא מבקשת תרומה: אני מציעה לו עסקת חליפין. בעסקה הזו – הוא קונה לי השכלה היום, ובתמורה מקבל אותי עוד שנתיים, כעובדת משכילה יותר. ולא משכילה בקטע של קריאת-מאמרים, אלא מלאה בידע הטכנולוגי העדכני ביותר בתחום התקשורת הדיגיטלית. בדיוק מה שתאגיד פרסום גדול צריך בימינו הטרופים. אני מאמינה בכל לבי שהעסקה הזאת משתלמת לו כפי שהיא משתלמת לי.

הכרזה הזאת היא קמפיין דיגיטלי קטן שממוקד בקהל יעד של איש אחד. אני זקוקה לעזרה שלכם על מנת להראות למייקל רות' את הכוח של המדיה הדיגיטלית, ולהוכיח לו שהכוח הזה נמצא בידיים שלי, ושהוא רוצה אדם כמוני בצד שלו. דברו ללב שלו ותסבירו לו כמה שווה לו להשקיע בי. איך?

1. הגיבו על הכרזה (באנגלית!): ספרו למייקל מה היתרונות שלי

 
2. עשו share לכרזה, וכתבו עליו באתרים ובבלוגים ובעיתונים שלכם

 
3. אפשר גם לכתוב על הקיר של חברת IPG – החברה שבבעלותו של מייקל

 

 

העוני מנסה למנוע ממני להגשים את החלום שלי ללמוד את תואר נחשק בניו יורק. אני לא אתן לו.

5 thoughts on “לדבר ללב של מיליונר

  1. אולי תפרסמי את זה בreddit.com? אתר עם המון פעילות בתוכו ואנשים מכל העולם. הפוסטים הראשיים שם מקבלים חשיפה אדירה, ואת יודעת, אולי בשיטת המישהו מכיר מישהו זה יתקדם עוד יותר.

    יוזמה אדירה, דרך אגב, כל הכבוד על החשיבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *