מרץ 7, 2009 Alizarin Zroob 5Comment
מזל טוב למשתתפת הפעילה!
מזל טוב למשתתפת הפעילה!

בוקר טוב בדואים, הפעם הייתי רוצה לכתוב על דבר שכולנו יודעים אך לא מודים בו בפה מלא. אומרים שהאינטרנט הוא לפורנו, אבל הוא גם חממת סנאף מפולטרת ומעודנת. כל הקונספט מוכל במילה אחת – Fail.
ה-Fail הוא כמו תוכנית "פספוסים" לחולדות אינטרנט. ז'אנר מושמץ שזוכה לרנסנס בתקופתנו היוטיובית.

תחת כנף ה-Fail, מושאים שני עקרונות. עקרון ההשפלה, כפי שהוצג היטב בסרטון הקודם, ועקרון השרירותיות. אפשר לראות את עקרון השרירותיות כסוג של כתב חידה: אתה יודע שמשהו נוראי עומד לקרות, נותר לך רק לנסות להקדים לנחש מהו. עובד מצויין כמשחק חברה, נסו ותהנו.

האתר f**k my life, הוא מעיין רשת חברתית ללוזרים. הקונספט פשוט: שולחים פסקה קצרה המציגה סיטואציה מביכה מהחיים שלך ושאר המציצנים יכולים או "להסכים איתך, חייך דפוקים" או לטעון ש"הבאת את זה על עצמך". מעניין לראות כמה עשרות פוסטים נוספים מדי יום, אין ספק, הם עלו על משהו. שעות של הנאה.

אנו חיים בעולם מכוון הצלחה. האדם המצליח הוא אדם המגשים באופן עקבי את ציפיותיהם של אנשים ממנו. פרסומות הן מדריך פיקטיבי המנסה להגדיר עבורכם למה אתם זקוקים על מנת להצליח.
זה מם כל כך מוצלח שאני חייב להראות עוד אחד מסוגו

זה הלקח שלי להיום, ממים מוצלחים הם אלה שגם מסוגלים להכיל את הסתירה בין עולם הפרסומות האוטופי לעולם הFail שמציית לחוקיות של טרגדיה.

ובכל אופן, היומיום שלנו סובל ממנת יתר של דימויים מצליחנים, תגובתנו הטבעית היא להתענג על הרגעים שבהם המציאות פורצת מעבר לעולם הדימויים הזה. אנו רעבים לזה, סופסוף נמצאה הזגוגית שביחס אליה אנחנו יוצאים מוצלחים. עד כמה אפשר להיות בעד בראד פיט או כוכבי פופ שמהותם המגניבה קצת מוציאה אותנו, האנשים הרגילים, כסוג של Fail.

בונוס מיוחד, שיר מהארכיון. המילים שלי. עיבוד, לחן, נגינה ושירה ע"י הגאון המטורף ברק סתיו.

אם אהבתם, אשמח אם תשלחו קטעי וידאו שיתאימו ללוות את הקטע הזה, בואו נפיץ אותו ויראלית יחדיו!

כמו תמיד, אאלוץ ואעלוז אם תוסיפו קישורים משלכם לרגעי Fail מוצלחים או כל סוג אחר של התענגות על סבלו של הזולת. פרס ללינק המוצלח ביותר: בחור ביקורתי במיוחד יעיר הערות מאירות עיניים על תמונות הפרופיל שלכם בפייסבוק.

דברים קשורים באתרינו:
אבא קריר
אם תהיתם למה יש פה תמונה עם מסגרת זהב בתחילת הפוסט כנראה לא קראתם את זה

5 thoughts on “Fail ושעשועים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *