ספטמבר 22, 2009 Alizarin Zroob 10Comment

התחלתי לעבוד על הפוסט על מייטי בוש. אלוהים, אני אוהב את הסדרה הזאת. בזמן האחרון ממש הפכתי למיסיונר שלה, ניגשתי לאנשים זרים וניסיתי להסביר להם בהתלהבות עד כמה הם פשוט מוכרחים לראות את יצירת המופת הזו. כך שהרעיון לכתוב פוסט שיגיע להרבה אנשים בבת אחת מאוד ריגש אותי. אבל פתאום התמלאתי חרטה. מה כבר יש לי לומר על הסדרה הזו, שהיא לא יכולה לספר על עצמה? אז במקום משפטים המבארים מדוע אני חושב שמייטי בוש (יחד עם It's Always Sunny In Philadelpia) היא הסדרה הקומית הכי פורצת דרך ומבריקה, פשוט אניח פה בנונשלטיות כמה לינקים של קטעים ביוטיוב ובסוף אולי איזה לינק לאיזשהו אתר, שאולי במקרה עלול להציע לאנשים דרך לצפות בדברים קצת יותר לעומק.

http://www.surfthechannel.com/show/72960.html

10 thoughts on “מייטי מייטי בוש

 1. או, וואו. הקשר היחידי בין מייטי בוש לקונקורדס זה שלשניהם יש מבטא מצחיק והם שרים שירים מדי פעם.
  פלייט אוף דה קונקורדס זו סדרה חמודה, אבל היא לא תשתווה למוזרות והצבעוניות של מייטי בוש. ברגע שתראה את המפלצות שיש בכל פרק אתה תבין.
  (וגם התלבושת והתסרוקות של וינס ראויות לאזכור)
  (הנה. אזכרתי)

  לגבי שידור, זה היה משודר פעם בערוץ אקסטרה הוט, ועכשיו אפשר למצוא את העונה הראשונה (ורק את הראשונה. ארג) ב-VOD.

 2. מייטי בוש לקחו את המסורת הקומית של מונטי פייטון והגזימו אותה עד טירוף מוחלט. קשה קצת לקלוט את זה מהקטעי יוטיוב המבודדים, ההזויות הזו באה לידי ביטוי בעיקר כשרואים פרק, מערכון אחרי מערכון, סוראליזם קומי נטול הקשר, מתוחכם, מצחיק בטרוף וכיפי בטרוף. מומלץ מאוד!

 3. דור, לא ביקרתי את הטעם שלך, פשוט באמת מעניין אותי למה אתה אוהב אותה. לא מתוך התנשאות או משו. ואשמח שתפרט תדגים ותסביר 🙂

 4. הקטע השני מזעזע. השלישי והאחרון נחמד 🙂
  ( ואני חייב עד כיפור ללנקק (אחרי חיפוש במאקו) את הסרט בהשתתפותי,לאחד הפוסטים כפי שהתחייבתי , או שזרוב אמרה לי פעם )

 5. וואו זה כלכך כיך לגלות שנאי לא לבדי באהבת המייטי בוש! אני כלכך אוהבת אותם… הכרתי אותם לפני שנתיים בערך ואין שום תוכנית שמעלה על זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *