יוני 17, 2011 Alizarin Zroob 6Comment

הנה הקטעים שהקראנו בחתונה. כי יש הבטחות שהרבה יותר פאדיחה להפר כשהן מתועדות על גבי הרשת.

הנדרים של תומסו לזרוב

אהובתי,

את הדבר הטוב ביותר שקרה לי כשהייתי לא שיכור. את הדבר שממשיך לקרות לי כל יום וכל לילה. ורגע אחד לא דומה לשני.
ממך למדתי לשאוף גבוה, לכוון רחוק, לראות את הפרטים הקטנים ולהנות מהחיים. איתך הצלחתי להנות ממוזיקה מטופשת ומשיחות עומק. איתך ראיתי את העולם בוורוד ובאלף גוונים אחרים. איתך, גם שתיקה היא המון.

אמרתי לא מעט פעמים בחיי שאדם אהוב וקרוב זה מישהו שאפשר להיות איתו ולהיות עצמי. אחרי שש שנים שלנו יחד אני יודע שיש עוד משהו. להיות עם אישה אוהבת זה גם לראות מה יש מעבר לעצמי. לצפות באפשרי ולהשיג אותו עם עזרה.
אמרתי לעצמי המון פעמים בחיים שאני יודע לגרום לאנשים להיות ילדים בשנית. להסיר את המסכות ולהתקרב לחלומות נשכחים. היום אני יודע שאני יכול להיות גם מבוגר. שאני יכול לראות רחוק וברור. שעוד זוג עיניים כחולות ויפות מסתכל בשבילי על המכשולים שבהמשך הדרך. מסתכלות עליהם ויודעות מה אני רואה.
אמרתי לעצמי במשך שנים שאי אפשר להפתיע אותי. שאני מכיר ויודע ועברתי וראיתי. היום אני מרגיש שכל רגע הוא אחר. שמחר איתך אני אמצא את עצמי במקומות ורגשות שלא תיארתי שיש או שהם בשבילי.

עד עכשיו אמרתי לעצמי, עכשיו אני אומר לשנינו:
ככה אני רוצה את זה

אני מבטיח לך שתמיד אכבד את מי שאת. שאעשה את כל שאני יכול כדי שתגשימי את החלומות שלך. שאעמוד לצידך בזמנים טובים ככל שיהיו ופחות טובים כשיהיו. אתן לך את כל מה שיש לי. אדמיין איתך את כל מה שעדיין אין לנו. אעבור איתך כל ההרפתקאה שתוכלי לשאת. אתן לך את כל האהבה שיש לי לתת.

הנדרים של זרוב לתומסו

אהובי,

היום, ה-6.6, שש שנים ושישה חודשים אחרי שהתחלתי איתך במועדון אפלולי. היית חתיך; חשבתי להשתמש בך ולהחזיר אותך למקום בו מצאתי אותך. אבל האדם עושה תוכניות – ומפלצת הספגטי מעופפת. הזמן שבילינו יחד, נראה ארוך: רבע מהחיים שלי; שישית מהחיים שלך. האמת היא שזה כלום לעומת הזמן שעוד נותר לנו להיות ביחד. אין לך ברירה. גורלך נחרץ. אתה שלי עד סוף הימים. והנה הנדרים שלי לך לשארית הזמן שלנו יחד.

 • אני מבטיחה להאכיל אותך לשובע, ולתת לך לישון שמונה שעות בכל לילה. אני גם מבטיחה להעיר אותך ברגעים בהם חשוב להיות ער.
 • אני מבטיחה לדחוף אותך קדימה, אל קצה גבול היכולת. לגרום לך לאתגר את עצמך. לעשות דברים שלא התכוונת לעשות ולא חשבת שאתה יכול.
 • מבטיחה שלעולם לא נדע מחסור. שתמיד תהיה פרנסה, שתמיד יהיו בארנק מטבעות לבזבז על בגט ובוטנים.
 • בשום מישור, לא אמנע ממך דבר. אתה יכול להסתכל על כל בחורה שאתה רוצה, אבל אני מבטיחה גם להמשיך להיות האשה המושכת והמסקרנת ביותר בסביבה, כך שתרצה לבחור בי כל יום מחדש.
 • אעשה הכל כדי שהזוגיות שלנו תהווה מקור להנאה, לעניין ולטוב בחיינו. שמעולם לא תהיה ברורה מאליה. שנקים בית שמבוסס על יצירתיות, חופש, שמחת חיים, שאפתנות, כנות וחברות.
 • מבטיחה ללדת לך מתישהו בעתיד הרחוק ילדים בריאים וגאונים. רצוי בלונדינים או לכל הפחות מלוכסנים.
 • מבטיחה לעשות הכל נגד נורמליות, תבניות ושקיעה לשגרה מנוונת. מבטיחה שלא יהיה רגע משעמם.
 • מבטיחה לאהוב אותך, לא משנה איזה מכשולים יעמדו מולנו. להיות איתך ובעדך, גם אם  זה אומר ללכת נגד כל  שאר העולם. להילחם עבורך כשצריך. לוותר עבורך כשצריך.
 • מבטיחה לשמור את מה שיש בינינו, ולתת לאחרים את ההשראה להעתיק ולהדביק.
 • בשנים הבאות, אנחנו ננדוד בעולם, רק אתה ואני. מעתה ועד סוף ימינו, אני מבטיחה ללוות אותך ולהיות לצדך בכל מקום שתרצה להגיע אליו.

הכתובה שלנו

עוצבה עבורנו במיוחד על ידי ברק ברודו (טקסט שלנו)

6 thoughts on “הנדרים הנהדרים שלנו

 1. מרגש, ואפילו לא בציניות. באמת ששיחקתם אותה, אם יש זוג בעולם שבאמת יכול להישאר ביחד, זה אתם. שיהיו לכם חיים מאושרים וורדרדים, כולנו מקנאים בכם. 🙂

 2. באמת מקורי. אתם מודל לחיקוי של זוגות בסביבתכם, בכל המישורים. שימשיכו להיות לכם חיים טובים, בריאים ומאושרים ואוהבים ביחד 🙂

 3. לחתן ולכלה מזל טוב

  חנה ואני היינו בחתונתכם המיוחדת והססגונית.

  כל הכבוד,על התעוזה היחודיות והמקוריות.

  זו לא הייתה עוד חתונה מיני רבות,היה מעניין כל דקה

  היינו נהננו וסיפרנו לחברה.

  מזל טוב גדול,כל מי שבא לכבד אתכם בערב שלכם,בא כי רצה לבטא אהבה אליכם אין ספק שאתם ראויים מאוד ומוצלחים
  אורה אורן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *