אוקטובר 16, 2010 Alizarin Zroob 16Comment

הצילומים בפוסט זה צולמו על ידינו, תומסו וזרוב, וניתן להקליק עליהם להגדלה. תודותינו נתונות ל:נוקס על המחוך המהמם, גיא סילברמן על החצאית החגיגית, עומרי יובל על השאלת ציוד תאורה, נמי השובב על החזקת ציוד תאורה + פיתוי חתולי רחוב.

איפה כאן הכניסה?

זרוב: אחרי שש שנים של ניהול מערכת יחסים, הגיע הזמן לשנות את הכל! לצאת לדרך חדשה! לחיים אחרים, טובים יותר, נכונים יותר. כלומר, אנחנו הולכים להתחיל לגור יחד תחת אותה קורת גג, לתמוך זה בזה, לאהוב לנצח. אחד את השני. וגם כמה בחורות נאות מראה. שזה בדיוק מה שעשינו עד עכשיו.

תומסו: חבל לי מאוד לאבד עוד זיון. קשה לי עם המחשבה שאתחיל בשגרה מפרכת של עבודה, זוגיות קבועה, שעות מתות, מחשבות רציונליות על עתיד צפוי מראש. זה כמעט בלתי נסבל לדעת ששנים מעכשיו אסתכל אחורה ואצטרך להתאבל על מה שלא הספקתי, על מקומות שלא ראיתי, על אנשים שלא הכרתי, על חוויות שנמנעתי מלעבור.  ראיתי אנשים שנפלו אל תוך המערבולת המשעממת הזו. מסביבי עשרות ומאות מכרים שעשו את הצעד אל תוך האפלה המנוכרת והחד גונית זו. בשביל זה יש רק אחת שאני מוכן לחתום היום על חיים איתה. על כל החיים איתה.  אותה אחת שרגע משעמם לא יהיה לי איתה.  אחת שתראה לי את הצבעים העזים של החיים גם בימי שלישי בערב. אחת שלא תתעקש שיש דרך אחת לעשות דברים. יש המון גוונים של וורוד.

זרוב: מתי החלטת שאתה רוצה לשאת אותי לאשה?

תומסו: עוד לא ממש החלטתי. כשנגיע לרגע המכריע, אני אחשוב על זה. את יודעת שככה אני עובד. לא מתכנן עתיד יותר מדי. פועל לפי הרגע. ספונטני זה השם האמצעי שלי. או שלא ? אנחנו מדברים על חתונה פחות או יותר מהשנה הראשונה שאנחנו יחד. קצת אחרי שהכרחתי אותך לכתוב עליי בבלוג שלך ועוד טרם ידעתי מה זה בלוג. הפריע לי שאת כותבת על כל דבר פעוט בחייך, אבל לא לוקחת עשר דקות להתרכז בלכתוב על החוויה שבפגישת בן זוגך לחיים. איך לא הבנת את זה כבר אז?  בסוף הקשבת לי. וכתבת את "דברים שקורים כשאתה שיכור".

זרוב: בן זוגי לחיים? סליחה? כשהתחלתי איתך במועדון האפל ההוא זה לא היה במטרה של "זוגיות לחיים". הייתי שרלילה פוחזת בת 18 שממש לא חיפשה שותפות גורל. מקסימום שותפות מיטה. וגם אתה – בחודשים הראשונים שלנו ביחד היית מקבל חיילת-צעצוע לסופ"ש, ובשאר השבוע אלוקים יודע איזה פנכות היית מלחך. ממש לא התכוונת שיהיה בינינו משהו יותר רציני מזה, הייתי אינפנטילית מדי בשבילך, הבאתי את החברים שלי לדירה שלך בלי רשות. מאז דברים השתנו. גדלתי קצת. החברים שלנו מוזמנים תמיד לדירה שלנו. ועכשיו, לשם שינוי, אני מניחה שנהיה ביחד לנצח, ומאושרת מהרעיון. הדעה היחידה שלי שנשארה כפי שהייתה, היא שאתה הדבר הטוב ביותר שהשגתי כשהייתי שיכורה.

תומסו: שרלילה פוחזת בת 18 או אישה מורכבת בת 24, אני רואה אותך כמו שאני רואה אותך. אוהב אותך כמו שאני אוהב אותך. היחסים שלנו מעולם לא היו בנויים על טקסים. מעולם לא התחשבו בקטעים פורמליים שקבעו אחרים בשבילנו. ניסינו ללכת בין הטיפות ולהרטב. לראות את התמונה הגדולה ולבלוע את העוגה. כל עוד אנחנו לומדים אחד מהשניה, בונים אחת את השני, מוספים וגדלים יחד, כל עוד אנחנו עושים את זה בנימוס, אני סומך עלייך, אני שלך. תני לי ללמוד ממך. תני לי להנות מהטוב שבך. תני לי להיות עצמי איתך.

זרוב: אני שלך גם. תהיה עצמך כמה שאתה רוצה. אני אמשיך להיות עצמי בלי לבקש ממך רשות, בתקווה שזה מה שמושך אותך אליי. קח בחשבון שחלק מלהיות עצמי, זה להציק לך שתשאף תמיד למקסימום שבך. אני אטריף אותך כשצריך, אתה תרגיע אותי כשצריך. סגרנו?

תומסו: סגרנו! אז נתחתן בערך שש שעות, שישה חודשים ושש שנים אחרי שהכרנו במועדון של סוטים. נעשה את החגיגה הגדולה והמהנה של האהבה שלנו. נשתף אחרים בקצת ממה שאנחנו מרגישים ועושים. יהיה כיף, יהיה עירום.

זרוב: שום דבר לא משמח אותי יותר מלהתחתן עם הגבר הכי שווה שהכרתי. שהאיברים שלו טובים ומשובחים ולא מפסיקים למשוך אותי. וכשאני אומרת איברים אני מתכוונת קודם כל ללב הרחב מאין כמותו, שמכיל מאות אחוזים יותר מלב הממוצע. לב מהסוג שלא מוצאים בשנת 2010, בטח לא בתל אביב. אחרי זה למוח יוצא הדופן שתמיד יודע משהו שאני לא, וחושב אחרת ממה שהייתם מצפים ממנו. האוזניים שעומדות בקשקושים שלי. הידיים שמחבקות. השיער המתנפנף, הרגליים הלא סימטריות, הטוסיק שאתם יכולים לראות פה בתמונה, פטמות הדובדבן, וכל השאר: שלי! ואני מבטיחה לשמור ולטפח.

תומסו: בואי קוצה, הולכים…

הודעות מערכת:

 • החתונה עצמה תתקיים מתישהו כשהקיץ יחזור, והיא תהיה האירוע הנפלא וההזוי ביותר שתוכלו להעלות על דעתכם. אנחנו לא מאמינים ביהדות, ולא במוסד הנישואין: אנחנו מאמינים במסיבות טובות. וזאת המשמעות של נישואין עבורנו, הזדמנות מעולה להרים את מסיבת החלומות שלנו. זה, והבעת כוונות להשריץ ילדים מתישהו בעתיד. עם דגש על "בעתיד", בגיל ובמצב שבו זרוב תפסיק להתייחס לפלא הלידה כ"השרצה".
 • במסגרתה מסיבה, נרים תערוכת צילומים בנושא חתונה. אנחנו קוראים לכל הצלמים שאנחנו מכירים להציע עבודות שמציגות את הצדדים הלא-צפויים והנונקונפורמיסטיים של חתונות באשר הן. בכלל זה אנו מציעים את עצמנו כדוגמנים לנושא (בהנחה ונתאים לקונספט). המעוניינים לקחת חלק בתערוכה מוזמנים לפנות אלינו בפייסבוק, Alizarin Zroob או Tom Eshchar.
 • גברים מתבקשים להפסיק להתחיל עם זרוב.
בעת מעמד הצעת הנישואין, לפנות בוקר בסיני

16 thoughts on “מתחתנים

 1. אני מאחלת לך את כל ההצלחה, הטוב, העומק והרגש העצום ביקום.
  אתם הפכים, אתם צבעוניים, במיוחד זרובקה.
  קוצה. חח.
  אני תמיד אהבתי את הבחורה הזאת. עם ביצים גדולות ושעירות. מוכשרת מבלי לחשוב.
  אני שמחה מאוד בשביל עולמכם האהוב, שיפציע כל יום מחדש.

  תמיד תמיד מוכנה להכירכם.
  אביטל. [ABBY]

 2. מזל טוב אליזרין ותומסו ! 🙂
  -מאז הפוסט(ים) הראשון(נים) שלך בתפוז, הבנתי שיש לך חבר. וכיבדתי את זה מאוד. את כמו אחותי הקטנה 🙂
  הזוגיות שלכם ראויה להערצה. הלוואי שאפגוש חיילת שיכורה פעם במסיבה. זה גורל האהבה, שאפשרי זוגיות בטווח של יותר מעשור (הבנתי שתומסו גדול ממני בשנה).

  התחלתי לעבוד בעבודה 2 בסופר (תבואו לקנות), ולחסוך עוד. מקווה שיהיה לי כסף למתנה צנועה מהתקציב הזעום שלי. תזמינו אותנו לחתונה ונבוא , לחגוג איתכם. מזל טוב ! 🙂

 3. איזה זוג מקסים ומקורי. אי אפשר שלא לאהוב את שניכם. במיוחד כאשר אתם יחד.

  שימרו על היצירתיות שלכם גם בחייכם המשותפים, ואל תתנו לשיגרה להשתלט, המשיכו לפרגן ולוותר אחד לשני, וכך תזכו לחיים מלאים ומאושרים יחדיו עד אין קץ/

  רודי ומלכה
  נשואים באושר רק 40 שנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *