יוני 7, 2009 Alizarin Zroob 5Comment

היום יצאתי לטייל בת"א, עטוי בחמש מאות שקיות ניילון. חייכתם אליי, צילמתם אותי, הבאתם לי מהשקיות שלכם,
אבל הרגשתי שאף אחד לא באמת מקשיב.

ישראלי צורך בממוצע 500 שקיות ניילון כל שנה. ישראל צורכת כמעט שני מיליארד שקיות ניילון בשנה, ואנחנו שותקים.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XCm-z8xKGYg[/youtube]

זה באמת נראה לכם הגיוני?

ברור שלא! ניתן לצרוך הרבה יותר שקיות ניילון! אין צורך לצאת מהבית עם שקיות בד מסורבלות. פשוט תעטפו כל שקית פעמיים ויהיה בסדר.
אני יכול לייעץ גם לדרוש שקית על כל מוצר קטן שאתם קונים, אפילו אם זה קופסת סיגריות, אפילו אם זה נובלס והשקית עולה יותר מהקופסא – בקשו שקית.
בכוחות משולבים אני משוכנע שנוכל להגיע לאלף שקיות בממוצע לכל ישראלי!

אל תקנו את השקרים של הליברלים הארורים הללו שאומרים לכם ששקיות ניילון זה רע, הם לא יודעים על מה הם מדברים. בתור איש השקית אני יכול להעיד ששקיות הן אווריריות, חיוביות והעתיד טמון בהן.

העתיד הוא שקיות ניילון!

המבקרים שלי אומרים ששקיות פלסטיק הורגות צבי ים ויעלים, ואני אומר: בולשיט, מעולם לא ראיתי יעל בת"א וגם לא צב ים, מבחינתי הם יכולים להיחנק משקיות אם הם כאלה טיפשים. לאכול שקיות, נו באמת, אני לא אוכל שקיות.
בסיכומו של דבר, היה נפלא לראות כל כך הרבה אנשים קונים דברים קטנים ומפגרים בנחלת בנימין, ושמים הכל בשקית. יש עתיד למאבק, בקרוב כל הארץ תכוסה בשקיות ניילון, ולאחר מכן כל העולם.
כמו כן, ברצוני להתייחס לחום שמפיקות 500 שקיות על גוף האדם. תופעה זו יכולה בקלות להיות מנותבת לתפירת חליפות חמות משקיות לכל ההומלסים שקופאים למוות, או לפחות ליצור חממה ובית גידול לאפרוחים.
בכל מקרה אני מזמין את כולם להיות חברים שלי בפייסבוק, שם ניתן לצפות בתמונות נוספות ממהלך הצעדה שלי בעיר.

היכסו לאתר השקיות וחיתמו על העצומה.

5 thoughts on “איש השקית מטייל בתל אביב

  1. בתור יוסף אני רוצה לציין שאיש השקית הוא האלטר-איגו שלי ועל כן אינני אחראי למעשיו, כמו כן האשכים בתמונה הם לא שלי ולא שלו, מדובר באשכים של אדם שוויצרי, ככל הנראה בשלהי שנות ה-40 שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *