אוגוסט 17, 2009 Alizarin Zroob 9Comment
אנגלמאיר מציג חוברת סירופ חמה מהדפוס
אנגלמאיר מציג חוברת סירופ חמה מהדפוס

בכל פעם שאני מוציא לאור חוברת "סירופ" אני מעיין בה וחושב: מה, אין לי כבוד עצמי? איך אני לא מתבייש לפרסם ציורים מרושלים, סיפורים מלאים בשגיאות כתיב, והזיות מין מוזרות? מה יחשבו עלי? נכון שקיבלתי מכתבים מקוראים של "סירופ" ואפילו מתנות ממעריצות. מישהיא שלחה לי תחתונים מבושמים עם ציור של שושקה, ופירסינגים ומכתבי אהבה. אבל גם לצ'ארלס מנסון,הרוצח הסידרתי היו מעריצות.

העטיפה האחורית והמופלאה של סירופ 4, מאת אנגלמאיר
העטיפה האחורית והמופלאה של סירופ 4, מאת אנגלמאיר

קוראים וקוראות יקרות שלום. עבר על כולנו שבוע לא קל, תינוק רצח את הוריו, תינוקת החדירה מוצץ לעין של מטפלת וגרמה לה לעיוורון חלקי, זאטוטים בפעוטון הציתו את הגננת וחנקו בעזרת חיתולים שלושה עוברי אורח, בקיצור : זוועה!

אחר כך מתפלאים שיש עליה של שמונה אחוז במקרי האולקוס בתל אביב. ולעיניין אחר: אם בכל בית בית בישראל היה מכשיר משוכלל שמוציא את המלח מהדמעות אז בכל פעם שיש מגה פיגוע או אסון לאומי היו נחסכים לקופת המדינה מאות אלפי דולארים ויורו שמתבזבזים על מלח. הדמעות היו מספקות לנו מלח, ובכסף הזה יכולנו להביא לארץ בדרנים וכל ההכנסות מהמופעים שלהם יתרמו קודש למלחמה באלימות במשפחה, ויבנו בתי כלא לתינוקות אלימים, וגם מתקני שיקום וגיליוטינה. ובכל בית ספר ממלכתי דמוקרטי תהיה כיתת יורים בנשק אוטומטי למען יראו ויראו, שדי לאלימות המילולית וכן לשלום ולביטחון, ולנשיקות הצרפתיות.

חוברת ה"סירופ" החדשה היא יותר פיקנטית, יותר סופיסטיקייטד, ויש לה בדיוק הסטייל שמחפשים בחורים ובחורות סקסיים בתחילתו של האלף השלישי. ברוכים הבאים ל"סירופ" 4 !

מתוך סירופ
מתוך סירופ

את סירופ 4, את כל הסירופים הקודמים, מלא חוברות שאינן סירופ, ותרבות שוליים בכלל – תוכלו לצרוך בפסטיבל הקומיקס הממשמש ובא.

פסטיבל הקומיקס

איפה? רחבת הסינמטק, שפרינצק 4 ת"א
מתי? ימים רביעי, חמישי 19-20 באוגוסט בשעות 17:00-23:00. במוצ"ש 22 באוגוסט בשעות 20:00-23:00
כמה? תלוי כמה בזבזנים אתם

zroob-syrop
מן הארכיון: זרוב בת ה-16 מדגמנת גיליון ארכיאולוגי של סירופ 3

9 thoughts on “סירופ 4 יוצא לאור!

 1. אווו
  אני חושק בסירופ 4 מזה שבוע שלם. האם אנגלמאיר הדגול יוכל לתת לנו את סכום הכסף שנוציא מארנקנו על מנת לרכוש את היצירה המופלאה?

 2. מגניב ביותר! אני דיי בטוחה שלא אוכל להיות באף אחד מהימים בפסטיבל, יש דרכים אחרות להשיג את החוברת?
  אני הוזה או משהו? זרוב שחורת שיער? זרוב כמעט ולגמרי נטולת ורוד? גיל 16 היה משהו מיוחד כנראה!

 3. בקשר למקרה המזעזע של הזאטוטים שהציתו גננת וחנקו שלושה עוברי אורח: האם הם השתמשו בחיתולים חד פעמיים או בחיתולי בד שהם יותר אקולוגים ובריאותיים לסביבה ולעור הזאטוט?
  נורא חשוב לי לדעת.

 4. איזו חשיפה.
  אני ממש מזועזע מהחדשות והאלימות.
  מקווה לבוא עם חברים, הלילה או מחר, או מוצ"ש.

  דודו גבע, מאחוריך .

  (גם אני פעם ציירתי קומיקס, פעם שהייתי קטן מאוד 😀 )

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *