יולי 1, 2009 Alizarin Zroob 24Comment

למי שפספס את פינתם של אבי ויסמין בוואלה-זון, קבלו את השפרצת האופנה החדשה לבית סטרייטאדג'.

צילום: דור גרבש

קיבלתי על עצמי תפקיד חדש. מהיום, בכל פעם שתורידו את המים באסלה ותשכחו להשתמש בידית הקצרה, אני אציץ מאחורי הניאגרה ואנופף מולכם באצבע הנו-נו-נו שלי. כשתתקלחו אני אשב בחדר האמבטיה עם שעון עצר, ובתום שבע הדקות המוקצבות לכם, אסיט את הוילון ואצרח "ישראל מתייבשת!". כשתשקו את הגינה (או את העציץ החולני שיושב מעל הטלוויזיה) אני אגיח מבין השיחים ואציג אפקט כפול – הבעה מלאת אשמה על פנים שעורן נסדק ומתקלף במהירות. כן, לקחתי על עצמי את האחריות לצוד אתכם, פושעי-מים, פורעי-חוק שמבזבזים טיפות יקרות.

מקנאים? טוב, אז הג'וב שלי כבר תפוס, אבל יש עוד כמה משרות שטרם אוישו. הן אמנם פחות אטרקטיביות מנזיפה בצרכנים תמימים, אבל אולי עוד נמצא איזה פראייר שיסכים לבצע אותן:

למשל, אולי מישהו מוכן לגשת לבית הנבחרים הישנוני שלנו, ולהאיץ בחברי הכנסת העסוקים לעודד חקיקה (וחשוב יותר, אכיפה) בנושא צריכה תעשייתית של מים? כי למרות שבפרסומת מככבים המון אנשים נורא מפורסמים, קשה לי להשתחרר מהמחשבה (המגוחכת!) שכמות המים שעוברת באסלה של הדירה הורודה, גם ביום עמוס במיוחד, לא משתווה לצריכת המים של מפעל גדול אחד בשעה.

ואם זו לא נשמעת לכם כמו משימה קלה לביצוע, תחשבו על מי שצריך לעסוק בקידום רעיונות (מופרכים!) כמו התפלה וטיהור מי שפכים. כי מבחינה הגיונית, למה שהמדינה תשקיע בפרויקטים ארוכי טווח כאלה, כשאפשר לקנוס משפחות שחורגות בכמה מקלחות מההקצאה החודשית שלהן? באלף השקלים שישלם כל בית אב פושע כזה בשנה, נוכל לממן עוד כמה פרסומות, ולהראות לציבור שמישהו שם למעלה עוסק במשבר המים באופן רציני!

אבל מכיוון שרובנו כנראה לא נמצא זמן למאבק החשוב הזה, מישהו ארגן בשבילנו דרך כיפית לתמוך בנושא הלא-כיפי בעליל הזה. ביום שישי הקרוב, ה-3 ביולי, תיערך בכיכר רבין מלחמת המים החמישית, בסימן משבר המים בישראל. חשוב להדגיש שבמהלך המלחמה נשתמש אך ורק במים מהמזרקה בכיכר, מה שלא משפיע בכלל על כמות המים שעוברת בה.

בקיצור – בואו! זה חשוב, זה כיף, זו דרך נהדרת לסגור חשבונות עם מי שמעצבן אתכם (אמא, אני מציעה לך להתרחק), ואם יתמזל מזלנו, אולי זרוב תסכים ללבוש גופיה לבנה.

24 thoughts on “אבי ויסמין רטובים

 1. הבחור קוקסינל, הבחורה דווקא שווה!

  P:
  אתם מדהימים לחוד ועוד יותר יחד(:
  ועוד יותר כשאתם רטובים!

 2. אנא הסבירו לי איך "מלחמת מים" עוזרת להגביר מודעות למשבר המים???
  ברצינות, כתבתם דווקא קטע מעניין לגבי בעית המים. למה שלא תעשו משהו לגבי זה?

 3. התמונות באיכות גבוהה ואומנותית מאוד !

  בקשר למלחמת המים, אז להביא דלי ריק מהבית?
  מקווה שהפעם אגיע, אירוע המים נמצא אצלי באירועים בפייסבוק.
  מקווה שיהיה לי כח מחר בצהריים, אחרי היום בערב-לילה בפארק עם אריק איינשטיין 🙂

 4. Fuckin' a, dude! Yasmin, you look fantastic! I almost came when saw those pics… 😛
  You guys seriously can make a porno, it's lotta money, think bout it 😉

 5. קוקסינל קוקסינל. כאילו אתם בכלל יודעים מה זה |:
  יש dudes שעדיף להם להיות בחצאית, כמו שיש dames ששוות יותר במכנסיים. כך או כך- אבי ויסמין לוהטים, עם או בלי בגדים D:

 6. איזה זוג חמוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…..
  שניהם שווים !!!!!!!…..
  (אני דווקא אוהבת בחורים כאלה זה מאאאאאגניבבב )))
  🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *