יולי 20, 2010 Alizarin Zroob 1Comment
I'm not a girl- not yet a woman אמרה פעם אישה לא סינית ולא חכמה, ואני יודע איך היא מרגישה בדיוק! כאילו, רק בזכר, אבל אני די מבין את האישה הפתטית ההיא.

מבוגרים הם מוזרים, באמת! אפילו מורי ורבי חושב ככה, הנסיך הקטן. הם נוטים להיות רציניים מידי ולצחוק על שטויות שעשו בימי הנעורים, מתפלאשבקים אחורה ואומרים "אח! אלו היום ימים יפים!" וחוזרים לעיסוקיהם המשעממים בעליל! אני לא רוצה להיות מבוגר כזה.

וגם הם לא! אבל למעשה, אין להם ברירה! את מבינים? ההגדרה שלי לאדם מבוגר נורא פשוטה, אפילו שהממשל כרגיל מתערב לי בדברים, מבוגר הוא אדם בעל זכות חוקית לקנות אלכוהול, כרגע זה נחמד כי זה עוד הגיל שבו אנחנו מפסיקים להיות קטינים בארץ, אבל לא בגלל זה, פשוט כי הם יכולים ללכת לכל המסיבות האלו, המגניבות, שאני לא חלק מהן.

על מסיבת הרובוטים  הראשונה כעסתי ורטנתי כגיק שאני לא יכול להגיע, העניין עם מסיבת הרבוטים השנייה היה שונה לגמרי: התעצבנתי כטינאייג'ר שאני לא יכול להגיע. ובזמן עוד שיחת חולין עם דור- זה קפץ לי, הרעיון הנהדר והמושלם הזה: החלטתי לעשות מסיבה משלי! אה רגע! אף פעם לא ארגנתי מסיבה!

התהליך הראשון שניסיתי לעבור היה תהליך הכנת הפלייליסט שהיה כנראה גם הכואב מכולם, שעות על גבי שעות של חיפושים אחר שירי רובוטים מגניבים שלא יהיו במסיבה של המבוגרים, כאן אנו מגיעים לאקט מחאה הראשון שננקט נגד המבוגרים. לא הצלחתי לגייס לעצמי שירי רובוטים בלבד, אבל הצלחתי די מהר לגייס שירי חלל ומד"ב, ידעתי שלמבוגרים יהיו גם שירים ישנים, כאלו שמצאו את זמנם -אפילו שהקדימו את זמנם- עוד לפני המאה ה21, לעומת המסיבה שלי שהשיר הכי מוקדם שתמצאו בה יהיה משנת 2000, וגם זה רק בגלל שלא יכולתי לוותר על הBOREDOMS.

ולאחר מסע של תלאות רבות ועלטה מוחלטת במעבר דרך ספריית הבלאק מטאל. הגעתי לזה:
תוצאה מעניינת לכל שם ודעה! שמעתי את הפלייליסט הזה כבר כמה פעמים, ואני חייב להודות שהוא מתאים למסיבה שלי כמו לוח M ללוח אב. ואז ישבתי וחשבתי "אילו עוד דברים קונספירטיביים אוכל לעשות על מנת להוכיח למבוגרים שהמסיבה שלי שווה יותר?", פתאום הבנתי, שעד היום הייתי רק במסיבות כיתה, אז אין טעם שאני אתנסה סתם ויצא לי מסיבה כמו של המבוגרים, אני אעשה מסיבה כמו שאני יודע! מסיבת כיתה! בזמן שהאנשים האלו יחגגו להם בצורה בוגרת ו"מאגניבה", אני אחגוג לי בצורה ילדותית ומגניבה. מסיבות כיתה הן למעשה יחסית קלות להפקה, כל מה שצריך זה מין תוכנייה שתשליט סדר בילדים ההיפראקטיביים- והפעלות. אז הכנתי לעצמי תוכנייה שכזו:

1.קבלת האורחים: שוש ופרנקל, חיות המחמד שלי.
2.מוזיקה+ ריקודים גיקיים: רובוקופ, הזזת הגוף מצד לצד ושלל תנועות לא ריקודיות בעליל!
3.משחק: SkyRoads שיופעל בצורה בלעדית על ידי DOSBox+ לצלילי המשך מוזיקה
4.קריאת ציטוטים מספרי מד"ב מועדפים + הפסקול של הסרט Moon ברקע.
5.צפייה בסרט: StarTrek: The Motion Picture מ79' –במידה והטורנט לא יספיק לרדת נצפה בגרסאת הבמאי של הנוסע השמיני
6.פיזור פגרי חיות המחמד שמתו משעמום וסילקו הריח הרע מהחדר+ כיבוד קל
אקט המחאה השלישי הוא הבעייתי מבין השלושה, החלטתי לעשות את המסיבה ביום שהמבוגרים עושים אותה. מה שמשאיר לי מעט מאוד זמן להתארגן, לכן! מעט דיבורים והרבה עבודה!

מעכשיו אמרו: שוקרוניקוס פריים

הנהלת We Are The Robots, מודיע בזאת, שבשל הפוסט המרגש, הרובוט של הלייקה יוטבל מחדש, ויינתן לו שם חדש "שוקרוניקוס פריים" מעבר לכך, כולם מוזמנים מחר החל מ22:00 למסיבת הרובוטים שלנו בלייקה. אנחנו מתכננים לעשות טורניר סטריט פייטר 2, אך אבוי, אנחנו תרים אחר סופר נינטנדו! היש מושיע בקרב קהל קוראינו?


One thought on “מסיבת הרובוטים האלטרנטיבית!

  1. 😀 . מקווה שכן (אבל לא אני).
    אני גם מרגיש כמו קטין בן 14 לפעמים. בחטיבת הביניים (לפני 20 שנה), הפסיקו לנו מסיבות הכיתה הפתוחות. וכנראה המקובלים עשו מסיבות סגורות.
    אני מרגיש מה זה זקן, שלא מכיר אף שיר מהפלייליסט.
    ילד מזדקן. כנראה לא אגיע, כי יש לי יותר מידי אירועים בחודש יולי, וגם אחד מחר (יותר מוקדם).
    תבלו, כמו שאומרים. ( עבר עלי יום קשה, ואני במצב צבירה נוזלי בהחלט:)) …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *