אפריל 1, 2010 Alizarin Zroob 7Comment

לכבוד התאריך החגיגי, 1 באפריל, שיניתי את סטטוס היחסים שלי ל-Engaged, ותומסו גם. אולם מה שהפך את המתיחה הזאת למוצלחת כל כך – הוא הסבירות הגבוהה שלה להיות אמת. אחרי יותר מחמש שנים ביחד, זה רק טבעי להתארס, במיוחד כשהחברים סביבנו מתחתנים כמו מטורפים, וכל האחים (הקטנים!) של תום מולידים ילדים ללא הרף. אבל אנחנו הכי רחוקים מאירוסין שהיינו בשנים האחרונות. בעולם של פרוייקטי הגמר, קוראים לזה שלב .go/no go

דווקא הייתי מתחתנת עם תומסו בלי לחשוב פעמיים. אני אוהבת אותו בכל לבי, ורואה את עצמי מקימה איתו משפחה מאושרת פלוס אופציית הרחבה להזדקנות ביחד. אין לי בעיה עם הקונספט של חתונה, גם לא עם הקונספט של ילדים. מה שיש לי בעיה איתו, הוא הקונספט של להתחתן לחוסר וודאות כלכלית מוחלטת.

בשבועות האחרונים אני חרדה ומתוסכלת במיוחד. תומסו התפטר מעבודתו היציבה בהנחה שימצא חיש מהר עבודה חלופית, טובה יותר. עשה כמה פרוייקטים עצמאיים, חיפש עבודות בכל מקום שאפשר למצוא בו עבודה, ובינתיים – יבש. יש כמה הזדמנויות, כמה גישושים בכל מיני כיוונים, אבל שום דבר מוחשי להיאחז בו, בטח לא בשלב הקריטי הזה בו שנינו חייבים להעביר הילוך לקראת העתיד שאנחנו טווים לעצמנו בדמיון.

לפיכך אני פונה אליכם, לכל מי שאיחל לנו מזל טוב על אירוסינו, וגם לכל מי שהבין תיכף שעובדים עליו. אתם יכולים לגרום לאירוסים האלה להתקיים. עזרו לגבר שלי למצוא עבודה. תומסו גבר חרוץ, אמין, נבון, מנהיג מלידה ותמיד מקדים. את העתיד שלו הוא רואה בשני תחומים, הראשון הוא הטמעת SAP ושאר מערכות מידע, והשני הוא צילום.

1. מערכות מידע

תומסו היה אחראי תחום SBO בחברה בה עבד, עבר קורס מיישמי SAP, ועוד כל מיני דברים שהם ג'יבריש עבורי. ברצונו להשתלב בעבודות של הטמעה ויישום מערכות מידע. בנוסף יש לו ניסיון בהדרכה והוא ישמח לעבודות בהדרכה או ניהול הדרכה.

2. צילום

לתומסו הייתה עין טובה כבר מזמן. בעקבות קורס הצילום המתקדם שעבר בבית הספר לצילום גליץ, הוא התחיל להתמקצע בתחום. התשוקה שלו היא לצילום רחוב וצילום חדשותי.

הנה כמה תמונות – ויש עוד מאיפה שזה הגיע.

יש לכם עבודה לתומסו?

אפשר לפנות אליו דרך הכרטיס שלו בלינקד-אין (וגם לעיין בקו"ח מפורטים יחסית), ואפשר לשלוח לו מייל.

מה יוצא לכם מלמצוא עבודה לתומסו?

אני מבטיחה: מי שימצא לתומסו עבודה, יזכה להיות שושבין בחתונה שלנו. ואצלנו בחתונה להיות שושבין יכלול הרבה יותר מאשר סתם להחזיק את לי את ההינומה, כי זאת הולכת להיות מסיבה כמו שלא נראיתה ביקום כולו.

7 thoughts on “תומסו וזרוב יתחתנו

 1. Y חתונה. באמת לצערינו בדור הזה, תא משפחתי זה גם עסק כלכלי. האמת? מהניסיון שלי, לא חייבים להתחתן, אבל גם בשביל להביא ילד לעולם, גם צריך בסיס כלכלי (מיליונים ב20 שנה). ודירה, ויש המון הוצאות. אני בעצמי לא רואה לעצמי עתיד נורמטיבי בזה, והמצב הכלכלי שלי הרבה יותר קשה ונמוך.

  -בקשר לעבודה לתומסו בתחום שלו, אני בעצמי לא יכול לעזור (אני בעצמי מחפש עוד עבודה) אבל זורק לתגובה 2 שמות שאני מכיר בתחום : ניב (שאת מכירה בטח יותר טוב ממני),
  וריי. (אנסה לדבר איתה שאפגוש אותה אופליין ביום שני עוד שבועיים, מקווה מאוד לזכור) 🙂 חג שמח 🙂

 2. אין ספק דרך מאוד מקורית לחיפוש עבודה (כנראה שאני צריכה ללמוד מהטובים בתחום). אני כל כך מבינה את הסיטואציה שאת מדברת עליה. אמנם נשואה, אבל די טרייה (5 חודשים). אצלנו זה
  הקונספט של להביא ילדים לחוסר וודאות כלכלית מוחלטת (מודה, בגיל 31 מתחיל להזיז נושא הילדים) אני לא רואה איך זה מגיע עם זה שאני לא מוצאת עבודה כבר יותר מפאקן חצי שנה.
  לצערנו, אלה הם חיינו ועם זה ננצח (אני יודעת, זה נשמע די צולע).
  שיהיה בהצלחה לתומס, אני יכולה לעודד ולהגיד שבתחום שלו יש התעוררות בימים האחרונים ואחרי החג הוא בטח יקבל כמה הצעות. ואת תמשיכי לכבוש ת'עולם 🙂

 3. הייתי שמחה לעזור,אבל אני כבר שנתיים ומשהו מחפשת עבודה נורמלית לעצמי ולצערי הרב,אף אחד לא ממש רוצה אותי.
  תהיתי לגבי החתונה שלכם! אני בטוחה שזו תהיה חתונת המאה!
  אמנם לא ראיתי את הסטטוס בראשון באפריל,כי לא הייתי בפייסבוק באותו יום. זה חסך לי הרבה בדיחות כושלות,אני שמחה על כך.
  כרגע אין לי מה להציע לכם,הלוואי והיה לי. אבל אם אשמע על משהו אני יודעת למי לפנות.

 4. תשמעי,
  החבר שלך תומסו, נראה חסר כל כישור בסיסי שאמור להיות לאדם בגילו. אין לו השכלה נורמלית, וגם לפי איך שזה מצטייר כבר לא תהיה לו (נדיר שבגילו המתקדם משהו הולך למכללה או אוניברסיטה), כישורי הצילום שלא בינוניים-מטה וחסרי מקוריות, מה שמצביע כנראה על חוסר דמיון בסיסי. מה גם שעצם העובדה שאדם ללא עבודה קבועה בשנות השלושים לחייו הולך ללמוד צילום, מצביעה על כך שהוא אינפנטיל וחסר כל אחריות הן כלפי עצמו והן כלפי קרוביו.
  אף בן-אדם בעל שכל לא יעזוב עבודה לפני שהוא מצא חדשה ובמיוחד כשכל הידע שלו מסתכם באוסף של קורסים.
  מה גם ששוק העבודה כרגע נמצא במצב סביר וזה שהחברה הקטנה שלו צריכה להתחנן בבלוג שלה שמשהו ימצא לו עבודה מצביע על כך שהוא או שלא מחפש או שלא מסוגל למצוא בגלל חוסר יכולות כאלו ואחרות.

 5. אייה מה זה הרעל זה? יש לו השכלה אוניברסיטאית, ויש לו השכלה בתחום עיסוקו (אין תואר אקדמאי למטמיעי SAP). יש לו גם ניסיון עבודה בזה. אין סיבה שלא ימצא עבודה.

  הטעות היחידה הוא עשה היא טעות טקטית — ההנחה שקל למצוא עבודה גם כשעוזבים, גם כשיש לך ניסיון והכשרה.

  מלבד זה כל מה שכתבת פה זה רעל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *