פברואר 5, 2010 Alizarin Zroob 8Comment

המסיבה השחורה-וורודה שהעלינו לאוויר ביחד עם ליין הדו"צ התקיימה אתמול – ואני יודעת שזה לא חוכמה להחמיא לעבודה שלי, אבל בחיי שזו הייתה מסיבה מעולה. מזג האוויר הלחיץ אותנו וחששנו שתעדיפו להישאר בבית לשתות תה. אבל אתם הפתעתם אותנו לטובה והגעתם בהמוניכם: להתגנדר, להתחכך, ולבלות כאילו אין מחר. מילאתם את הרחבה השחורה והאלקטרונית, וגם את הרחבה הוורודה והאינפנטילית. המאפרים של לוריאל פריז בקושי הצליחו לעמוד בקצב שלכם, אנשים יפים ופוטוגניים שכמוכם.
בקרוב נתחיל להעלות לרשת את התמונות המקצועיות שצילמנו אתכם. בתור התחלה – סתם בשביל לגרום קנאה עזה אצל מי שפספס את המסיבה, הנה כמה תמונות ממצלמת הכיס המעפנה שלי.

הנה אני, על רקע חברתי פנלופה, מחליפה למשך דקות ספורות את דור בעמדת הצילום שלנו. התלבושת, חצאית+מחוך, הגיעו מנוקס. תחי נוקס! חנות הבגדים האהובה עליי (בישראל)
הנה כוכבות הפופ הוורודות של המסיבה, אלה שהקפידו על קוד הלבוש
והנה החברים הוותיקים האהובים עליי - שהגיעו לבושים דווקא בשחור
והנה חבר חדש: תומר שיצא מבית האח הגדול ותיכף רץ לפזז בעליצות אצל זרוב@דוצ
והנה חבר חדש: תומר שיצא מבית האח הגדול ותיכף רץ לפזז בעליצות אצל זרוב@דוצ
נציגות שנקר! איזה כיף שבאתם
הנה אנחנו! דור ואני - האנשים שגורמים לזרוב.קום לעבוד, אלעד מגדסי - אבא של דו"צ, וגיל קרמר שהגתה והפעילה את שיתוף הפעולה המוצלח הזה
והנה אתם!

תודה רבה שבאתם! מקווה שהערב הזה היה מוצלח בשבילכם כמו שהוא היה בשבילי.

8 thoughts on “Zroob-Dootz

  1. רוק היה התכנון המקורי (:
    צריך לעשות את זה מתישהו: מסיבת רוק כסאח + פופ דביק. הבעיה: אני יכולה לדמיין הרבה יותר אנשים שלא ירצו לבוא למסיבה כזאת, מאשר כאלה שירצו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *